15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
2022 11 03, 17:57

Po dukros ir anūkės žūties Kaune nusižudė pusamžė jonavietė

Jonavoje rasta negyva gyventoja. Įtariama moters savižudybė. Ši jonavietė yra rugsėjį Kaune kartu su 5 dienų kūdikiu nusižudžiusios jaunos moters motina, skelbia lrytas.lt.
Akimirka iš vykusio policijos reido
Policija / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Negyva pusamžė Jonavos gyventoja rasta pirmadienį. Atliekamas ikiteisminis tyrimas tiksliai mirties priežasčiai nustatyti. Pirminiai bylos duomenys rodo, kad tikriausiai įvyko savižudybė.

Rugsėjo 10-osios naktį su 4 dienų dukrele ant rankų išėjusi 27 metų kaunietė rasta nuskendusi Nemune, o dar po dviejų parų upės žolėse aptiktas ir jos dukrelės kūnas, ketvirtadienį primena lrytas.lt.

Šio portalo žiniomis, Jonavoje rasta mirusi moteris yra su vaiku, kaip įtariama, nusižudžiusios kaunietė mama. Aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min