Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 spalio 16d. 15:23

Jonavoje – reidas po prekybos alkoholiu vietas: vienai kasininkei gresia bauda iki 590 eurų

Rugsėjo 1-ąją į Vilniaus Panerių naktinį barą plūdo lankytojai nusipirkti alkoholio
15min.lt nuotr. / Nelegali prekyba alkoholiu/ Asociatyvi nuotr.

Spalio 15 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai tikrino, kaip Jonavos rajone laikomasi Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų. Priemonės metu siekta išsiaiškinti, ar laikomasi prekybos alkoholiniais gėrimais laiko apribojimo, ar alkoholį įsigyja ir vartoja tinkamo amžiaus asmenys.

Vienoje iš parduotuvių, esančių Jonavoje, nustatytas pažeidimas ir už tai 1984 metais gimusiai kasininkei, pardavusiai jonaviškiui alkoholinio gėrimo butelį po 20 valandos, buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Moteriai dėl mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos ar kitų alkoholinių gėrimų pardavimo, laikymo ir gabenimo reikalavimų pažeidimo pagal Administracinių nužengimų kodekso 168 str. 5 d. gresia bauda iki 590 eurų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, kad mažmeninės prekybos ir viešojo maitinimo vietose dirbančių darbuotojų padarytas mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais tvarkos ar kitų alkoholinių gėrimų pardavimo, laikymo ir gabenimo reikalavimų pažeidimas užtraukia atsakomybę ir gali būti paskirta bauda nuo 30 iki 390 eurų.

Asmenys, kurie pirmadieniais–šeštadieniais iki 10 valandos ir nuo 20 valandos, o sekmadieniais – iki 10 valandos ir nuo 15 valandos iš viešojo maitinimo įstaigų (barų, kavinių) išsinešė įsigytus alkoholinius gėrimus, gali būti patraukti atsakomybėn, skiriant baudą nuo 14 iki 90 eurų su įsigytų alkoholinių gėrimų konfiskacija.

O taip pat, kaip papildoma poveikio priemonė, šiems asmenims gali būti taikomas įpareigojimas dalyvauti alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos, ankstyvosios intervencijos, sveikatos priežiūros, resocializacijos, bendravimo su vaikais tobulinimo, smurtinio elgesio keitimo ar kitose programose.

Pareigūnai primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galite pranešti internetiniame puslapyje www.beseselio.lt arba skubios pagalbos telefonu 112.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

05:27
13:56
20:28

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min