2009-10-19 09:31

Jonavoje ugniagesiai gelbėjo neblaivų vyrą, kuris grasino susideginti

Jonavos ugniagesiai sekmadienį buvo priversti gelbėti benzinu apsipylusį ir susideginti ketinantį neblaivų vyrą.
Jonavos policija
Jonavos policija / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, apie 14.58 val. Jonavos gelbėtojai gavo pranešimą, kad Vaičiūno gatvėje policijai reikia ugniagesių pagalbos.

Atvykę nurodytu adresu ugniagesiai rado automobilyje Audi A6 sėdintį vyrą, kuris buvo apsipylęs benzinu ir grasino susideginti.

Ugniagesiai neblaivų pilietį (gim. 1964 m.) ištraukė iš mašinos ir perdavės medikams.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Jonavos policija.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą