Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 10, 16:55

Jonavos pareigūnai aiškinasi, kas nepanoro susimokėti už prekes

Liepos 18 d. apie 21.10 val. Jonavoje, Lietavos g. esančioje parduotuvėje, gyventojas pasiėmęs alkoholinius gėrimus ir pakelį cigarečių, išėjo iš parduotuvės, taip padarydamas 14,90 euro žalą.
Užfiksuotas įtariamasis
Užfiksuotas įtariamasis / Kadras iš filmuotos medžiagos
Temos: 2 Vagystė Jonava

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagystės.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo jaunuolį, „galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos“ – pareigūnai nedrįsta jo vadinti net įtariamuoju, nors filmuota ir kita tyrėjų surinkta medžiaga yra pakankamai iškalbinga.

Kadras iš filmuotos medžiagos/Užfiksuotas įtariamasis
Kadras iš filmuotos medžiagos/Užfiksuotas įtariamasis

Gyventojus, pažįstančius nuotraukoje užfiksuotą asmenį ar žinančius jo buvimo vietą, pareigūnai prašo skambinti į Jonavos r. PK tel. 8 700 63325, 8 700 63383 arba rašyti el. paštu aivaras.bisigirskas@policija.lt, saule.dirsiene@policija.lt.

Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.

VIDEO: Jonavos parduotuvėje nufilmuotas vaikinas, įtariamas svaigalų ir rūkalų vagyste

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min