Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jonavos rajone ieškotas vyras rastas nužudytas: kūnas paslėptas rezervuare

Giedrius Valiūnas
Kauno apskrities VPK nuotr. / Vieta, kurioje rastas nužudytojo kūnas
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 20 dieną Kauno apskrities policija pranešė, jog kurį laiką Jonavos rajone ieškotas dingęs be žinios Giedrius Valiūnas naktį iš sekmadienio į pirmadienį buvo rastas negyvas. Kauno apskrities policija sulaikė tris jo nužudymu įtariamus asmenis.

Pirmadienį Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) dėl šio įvykio surengta spaudos konferencija. Kaip praneša teisėsauga, 1978 m. gimusio G.Valiūno lavonas rastas apleistame šulinyje, buvusiame kariniame poligone. Vyras praeityje buvo teistas.

Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius teigia, jog pranešimas apie dingusįjį gautas kovo 7 d. Kreipėsi dingusiojo motina. Jį paskutinį kartą matę vyrai apklausų metu tikino, kad po susitikimo išsiskirstė ir jo nebematė, nežino, kur jis išėjo.

Patyrusiems kriminalistams kilo įtarimas, kad prieš vyrą gali būti įvykdyta nusikalstama veika. Versija pasitvirtino.

„Paaiškėjo, jog su dar trimis anksčiau teistais asmenimis dingusysis vartojo alkoholį Šveicarijos seniūnijoje, pirtyje. Kilo konfliktas. Vyras buvo nužudytas. Kūnas buvo paslėptas itin kruopščiai. Jis buvo įmestas į vandens rezervuarą, įkastą į žemę apleisto namo kieme Jonavos rajone, Užusalių seniūnijoje. Buvusio karinio poligono teritorijoje. Įvykio vietos apžiūrą apsunkino tai, kad vyras buvo vandenyje, todėl buvo iškviesta Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, pasitelkti narai“, – teigė V.Guliavičius.

Minėti asmenys šiuo metu yra sulaikyti. Jie įtariami nužudymu iš chuliganiškų paskatų. Kaip teigia prokuroras, žmogžudystės priežastis – menkavertė.

„Pirminiais duomenimis, buvo atliktas vienas dūris į krūtinę“, – kaip buvo nužudytas dingusysis, atskleidė V.Guliavičius.

Kūno paieškoms buvo panaudoti kinologai, gausios policijos pareigos. Sulaikomi trys įtariamieji (gimę 1991 m., 1987 m. ir 1977 m.) priešinosi, bandė bėgti. Visi jie Jonavos rajono gyventojai.

„Sulaikyti įtariamieji praeityje bausti ne kartą už turto sugadinimą, vagystes, plėšimus. Bausti ir administracine tvarka. Vienas jų teistas ir užsienyje. Tarpusavyje su nužudytuoju jie buvo pažįstami. Tai tie patys vyrai, kurie tvirtino atsisveikinę su ieškomuoju ir jo daugiau nebematę“, – informavo Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos viršininkas Gintautas Žukauskas.

Kaip skelbta anksčiau, kovo 4 d. apie 16 val. G.Valiūnas išėjo iš namų, esančių Jonavos r., Šveicarijos sen., Gulbiniškių k., ir dingo. Vyras su savimi jokių asmens dokumentų neturėjo.

Siūlo galą šioje istorijoje atrasti padėjo pilietiška visuomenė. Pareigūnai dėkoja gyventojams, nelikusiems abejingais, teikusiems informaciją ir taip prisidėjusiems prie dingusiojo paieškos.

VIDEO: Prokuroras Vitoldas Gulevičius apie dingusį be žinios vyrą: „Rastas labai kruopščiai paslėptas kūnas“
Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min