Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Joninių naktį Vilniaus pakraštyje įsisiautėjusių jaunuolių kompanija policijai turės pasiaiškinti dėl nusiaubtos sodų bendrijos

Įvykio vietoje sodų bendrijoje
Mato Dauginio/15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje sodų bendrijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Girtų jaunuolių kompanijai atokioje sodų bendrijoje netoli Vilniaus nepavyko ramiai atšvęsti Joninių. Jaunuoliai dabar turės aiškintis pareigūnams dėl nusiaubto niekuo dėtų žmonių turto.

Kaip 15min.lt žurnalistui pasakojo greta Skarbelio ežero įsikūrusios sodų bendrijos „Girios aidas“ gyventojai, viskas prasidėjo naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 3 val. Girtų jaunuolių kompanija, kurioje buvo ir merginų, eidama Skarbelio Sodų 1-ąja gatve niokojo viską aplinkui. Labiausiai kentėjo sodininkų tvoros, tačiau ore skraidė ir vazonai su gėlėmis, kiti daiktai.

„Jie buvo labai įžūlūs. Sakė, kad nieko jiems nebus, nes vienos merginos mama – mokyklos direktorė. Maža to, jie grasino ir soduose gyvenančius žmones paduoti į teismą už tai, kad chuliganams trukdoma ilsėtis“, – pasakojo sodų gyventojai.

Labiausiai nukentėjo netoli sodų bendrijos vartų gyvenanti pusamžė moteris. Chuliganai išdaužė jos mūrinę tvorą. Moteriai jos teks atstatyti kelioliką metrų.

Išgirdusi triukšmą, moteris buvo išbėgusi į lauką. Pamačiusi, kad reikalą turi su girta ir nevaldoma kompanija, ji paskambino sūnui, iškvietė policiją.

Sodininkų patirti nuostoliai dar skaičiuojami. Manoma, kad jie bus nemaži. Pirmadienį po pietų žmonės jau buvo apsitvarkę, surinkę lentas, betono luitus ir akmenis. Ant kelio gulėti buvo likusi vos viena kita nuolauža.

Policija dėl įvykio pradėjo tyrimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min