TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Joninių nelaimė Vilniuje: sunkiai susižeidė nuo pastolių nukritęs statybininkas

N-18
Greitąją iš policiją iškvietė dėl nelaimės sunerimę kaimynai
Įvykio liudininko nuotr. / Greitąją iš policiją iškvietė dėl nelaimės sunerimę kaimynai
Šaltinis: 15min
0
A A

Išeiginę dieną padirbėti privačioje statybvietėje nutaręs vyriškis sunkiai susižalojo. Trečiadienį sostinės centre nuo pastolių nukrito pusamžis vyras, tvirtinęs fasado dailylentes.

Šventinį laisvadienį sostinėje apkartino skaudi nelaimė. Netoli Vilniaus centro, M.Katkaus gatvėje Žirmūnų rajone, sunkiai susižalojo maždaug 55 metų vyras.

Meistras Mykolas laipiojo savadarbiais pastoliais, sumontuotais prie dviejų aukštų medinio namo fasado. Laikydamas rankoje akumuliatorinį suktuvą, vyras prisukinėjo plastikines dailylentes.

Kai jis žengė ant stogelio, esančio tarp pirmo ir antro aukštų, ši konstrukcija neatlaikė jo svorio ir žmogus įlūžo. Aukštis šioje vietoje – vos apie tris metrus. Tačiau apačioje buvo betoniniai laiptai.

Vyras prasikirto galvą ir liko gulėti be sąmonės.

Už namo, kurio kieme įvyko nelaimė, yra Vilniaus Tuskulėnų mokyklos stadionas. Apie 11.30 val. čia buvo ką tik pasibaigusios draugiškos futbolo varžybos. Per fasadą krentantį darbininką periferiniu matymu pastebėję futbolininkai nubėgo teikti pagalbos, nutarta iškart skambinti 112.

Tačiau į Bendrąjį pagalbos centrą jau buvo paskambinę kaimynai, išgirdę triukšmą ir išbėgę pažiūrėti, kas atsitiko. Pirmame aukšte gyvenantis vyriškis minėjo, kad antrajame aukšte tvarkosi naujakurys, kurio dar gerai nepažįsta. O susižalojo pastarojo samdytas meistras.

Pirmieji į įvykio vietą maždaug per 6-7 minutes atvyko Vilniaus policijos patruliai. Sužalotam žmogui jie niekaip padėti nebandė, tik patvirtino, jog aplinkiniai teisingai pasielgė, nutarę nekilnoti ir nevartyti nukentėjusiojo.

Dar po kelių minučių pasirodė medikai. Greitosios pagalbos ekipažas ant neštuvų įkėlė kvėpuojantį, bet sąmonės netekusį vyriškį į reanimobilį. Tikslesnių duomenų apie meistro sveikatos būklę kol kas nėra.

Į nelaimės vietą iškart atskubėjo ir būsto antrajame aukšte šeimininkas. Susijaudinęs vyras sakė, kad fasadą tvarkęs ir nelemtai susižalojęs vyriškis yra jo geras draugas.

Įvykio aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min