2010-03-04 09:04

Joniškio ir Vilniaus rajonuose plėšikai brovėsi į gyventojų būstus

Joniškio ir Vilniaus rajonų policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių, kurie rajonų gyventojus apiplėšė jų pačių būstuose.
Kaukės
Kaukės / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Plėšimas

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 19.45 val. Joniškio rajone, Juodžių kaime, į A.B. (gim. 1940 m.) namą, išdaužę verandos lango stiklą, įsibrovė du kaukėti vyriškiai.

Nusikaltėliai surišo šeimininkę bei jos brolį J.J.G. (gim. 1934 m.) ir, grasindami susidorojimu, pagrobė auksinių papuošalų, tris mobiliuosius telefonus, 1 830 litų bei dujinį pistoletą.

Materialinis nuostolis – 3 990 litų.

Taip pat trečiadienį apie 1 valandą Vilniaus rajone, Galinės kaime, į S.S. (gim. 1959 m.) namą, išlaužę lauko duris, įsibrovė du kaukėti vyriškiai ir sumušę šeimininką ir pagrobė muzikos aparatūros.

Nukentėjusysis dėl galvos sumušimo gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatomas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą