Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 20d. 09:18 , Atnaujinta: 2019 rugpjūčio 20d. 14:01

Joniškio parke iki ausų ginkluotas vyras šaudė iš nelegalaus ginklo

Joniškio parkas
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr. / Policija. Asociatyvi nuotr.

Policijos departamentas informuoja, kad Joniškyje, miesto parke, sulaikytas vyras su nemenku ginklų arsenalu. Gyventojai pranešė, kad parke yra šaudoma. Vėliau paaiškėjo, kad vyras šaudė padrikai. Pareigūnai nenustatė, kad jis būtų taikęs konkrečiai į kokį žmogų.

Rugpjūčio 19 dieną, apie 20 val. 51 min. gautas pranešimas, kad Joniškyje, Žemaičių gatvėje, parke, neblaivus vyras šaudo iš šautuvo.

Įvykio vietoje sulaikytas neblaivus (1,99 prom. alkoholio) vyras (g. 1976 m.), pas kurį rasti ir paimti nelegaliai laikomi ginklai, 223 įvairaus kalibro šoviniai bei durklas.

Vyras yra žinomas pareigūnams dėl anksčiau įvykdytos vagystės. Kol kas pareigūnai negali pasakyti, ar vyro veiksmus sąlygojo kokia protinė negalia, narkotinės medžiagos ar ilgalaikis alkoholio vartojimas.

Vėliau policijos atstovai patvirtino, kad buvo paimti keturi šaunamieji ginklai: medžioklinis šautuvas, iš kurio ir buvo šaudyta, pistoletas, revolveris ir pneumatinis šautuvas.

Įvykio liudininkai teigia, kad vyras šaudė į bet ką. Kitaip tariant – auka galėjo būti bet kuri parke buvęs žmogus.

Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Joniškio parkas
Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr./Joniškio parkas

Šis parkas paprastai yra mėgiamas miestiečių ir ribojasi su gimnazija, kultūros centru, pėsčiųjų bulvaru, stadionu. Parke gausu skulptūrų ir supynių. Taip pat įvykio liudininkai teigia, jog šaudęs vyras buvo sulaikytas jau ne parko ribose.

Vyras uždarytas į areštinę. Pradėti keli ikiteisminiai tyrimai pagal padarytus nusižengimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min