Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Juliui Pagojui nepavyko atgauti anksčiau laiko vairuotojo pažymėjimo

Julius Pagojus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Julius Pagojus
Šaltinis: 15min
1
A A

Julius Pagojus, nuslėpęs faktą, kad buvo sulaikytas neblaivus prie vairo ir dėl to prarado vairuotojo pažymėjimą, buvo priverstas palikti ir teisingumo ministro postą, ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktoriaus kėdę. Politikas bandė pažymėjimą atgauti per teismą, bet pirmadienį išgirdo jam nepalankų Klaipėdos miesto apylinkės teismo sprendimą.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas netenkino 29 metų J. Pagojaus prašymo sutrumpinti teisės vairuoti transporto priemones atėmimo terminą.

Praėjusių metų vasarį pažeidėjui teismas skyrė beveik 300 eurų baudą su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu vieneriems metams. Nuobauda buvo skirta už vairavimą neblaiviam, kai nustatytas lengvas girtumas.

Norėdamas atgauti teisę vairuoti transporto priemones, pareiškėjas teigė apmąstęs savo elgesio neleistinumą ir pavojingumą. Vyras prašymą motyvavo tuo, jog teismo paskirtą baudą sumokėjo, išklausė privalomojo mokymo apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai mokymus, atliko papildomo vairuotojų mokymo kursą ir nepadarė naujų pažeidimų.

J.Pagojus prašė teismo atsižvelgti ir į tai, kad teisė vairuoti transporto priemones jam reikalinga darbinėje veikloje.

Priimdamas sprendimą teismas atsižvelgė į tai, kad praeityje pareiškėjas už KET pažeidimus baustas ne kartą ir vairavo neblaivus turėdamas galiojančią administracinę nuobaudą. Minėtos aplinkybės neigiamai charakterizuoja vairuotoją, kaip nedrausmingą ir neatsakingą. Teismas nurodo, kad patiriami asmens nepatogumai darbinėje veikloje yra adekvatus jo neteisėto veikimo rezultatas. Be to, teisė vairuoti transporto priemones pažeidėjui atimta minimaliam sankcijoje numatytam laikotarpiui.

Įvertinęs visas aplinkybes ir pareiškėjo argumentus, teismas netenkino prašymo dėl teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino sutrumpinimo.

Teismo nutartį galima skųsti Klaipėdos apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min