Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 27d. 12:06

Jurbarko garažuose likviduotas kontrabandinių prekių platinimo taškas

Kontrabandinės cigaretės
VSAT nuotr. / Kontrabandinės cigaretės

Pagėgių pasieniečiai garažų masyve Jurbarke likvidavo kontrabandos sandėliavimo ir paskirstymo tašką. Rūkalai ir, įtariama, padirbtas alkoholis iš jo pasiekdavo Marijampolės, Kauno, Lazdijų ir kitų miestų rajonus.

VSAT nuotr./Kontrabandinis alkoholis
VSAT nuotr./Kontrabandinis alkoholis

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad ketvirtadienį VSAT Pagėgių rinktinės operatyvininkai surengė pasalą Jurbarko mieste esančiame garažų masyve. Pasieniečiai užfiksavo, kaip čia automobiliu Opel Zafira atvyko du asmenys, kurie netrukus išsiskyrė ir nuėjo į atskirus garažus.

Netrukus VSAT pareigūnai juos sulaikė. 39-erių metų jurbarkiškio nuomojamame garaže buvo sandėliuojama 18 tūkst. pakelių įvairių rūšių cigarečių su Rusijos akcizo ženklais.

36-erių jurbarkiškis taip pat nuomotame garaže laikė 134 puslitrinius butelius be banderolių ir su etiketėmis, skelbiančiomis, kad tai yra rusiška degtinė. Be to, čia dar buvo 2 tūkst. pakelių įvairių rūšių cigarečių su Rusijos banderolėmis.

Turima duomenų, kad pasienyje su Rusija supirktos cigaretės ir alkoholis iš čia būdavo perparduodami prekeiviams iš kitų Lietuvos vietovių. Įtariama, kad vadinamoji rusiška degtinė yra padirbta ir gali būti pagaminta iš lenkiško techninio spirito.

VSAT Pagėgių rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl neteisėto alkoholio laikymo taip pat pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas.

Po apklausų jurbarkiškius pasieniečiai paleido. Kontrabandinės cigaretės ir alkoholis saugomi Rociškių užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min