Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką paskelbs teisėjai dėl Stankūnaitei nepareikštų įtarimų, dar teks palaukti (atnaujinta 13.25 val.)

L.Stankūnaitę lydėjo apsaugos darbuotojai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / L.Stankūnaitę nuolat lydi apsaugos darbuotojai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienio popietę Panevėžio apygardos teisme žadėta paskelbti, ar pagrįstai įtarimai mažametės tvirkinimu buvo pareikšti tik Andriui Ūsui, o vaiko motina Laimutė Stankūnaitė, nužudytoji jos sesuo Violeta Naruševičienė bei teisėjas Jonas Furmanavičius tokių įtarimų išvengė. Tačiau dėl vieno teisėjų ligos nutarties paskelbimas atidėtas.

Pirmadienio popietę visi Drąsiaus Kedžio sekėjai ir nemažai paprastų Lietuvos žmonių laukė žinių iš Panevėžio apygardos teismo. Šio teismo teisėjų kolegija – Eligijus Gladutis (pranešėjas), Bronė Vidzėnienė ir Arnoldas Šukaitis – pirmadienį 13 val. žadėjo paskelbti, ar pagrįstai vadinamojoje pedofilijos byloje įtarimai mažametės tvirkinimu pareikšti tik A.Ūsui, o vaiko motina L.Stankūnaitė, jos sesuo V.Naruševičienė bei teisėjas J.Furmanavičius tokių įtarimų išvengė.

Pareikšti tokius įtarimus visiems šiems asmenims skundu reikalavo D.Kedžio sesuo, mažametės laikinoji globėja Neringa Venckienė.

Tačiau pirmadienį pranešta, kad dėl vieno teisėjų ligos šios reikšmingos nutarties paskelbimas atidėtas.

Kaip pasakojo 15min.lt, teisėja prieš keletą savaičių beveik 5 valandas dėstė argumentus kolegoms Temidės tarnams per posėdį Panevėžio apygardos teisme. Žinių iš Panevėžio neramiai laukė ir Kauno rajone prie Venckų bei Kedžių namų stovyklaujantys kovotojai su pedofilija.

Klonio gatvės dienoraštyje internete neseniai atsirado tokio turinio pranešimas: „Šiuo metu, pirmadienį 12.05 val., Klonio gatvėje yra 100 žmonių, gatvėje sunku būtų rasti vietos automobiliui pastatyti, mūsų DAUG. Bendraminčiai atvykę iš Vilniaus ir kitų miestų, vaišinamės kava, arbata bei laukiame 13 val. naujienų iš Panevėžio apygardos teismo. Laukiame atvykstančių.“

Tarp D.Kedžio sekėjų jau praėjusios savaitės pabaigoje pasklido gandas, kad panevėžiečiai teisėjai atmes N.Venckienės skundą dėl įtarimų pedofilija. Tokios perspektyvos kaitino aistras.

Tuo tarpu pirmadienį apie vidurdienį D.Kedžio rėmėjus pasiekia žinia, esą Kauno apskrities policija mobilizavo pajėgas, kad būtų pasirengusi galimoms audringoms žmonių reakcijoms.

 

Klonio gatvės dienoraačio nuotr./D.Kedžio sekėjai teismo verdikto laukė Klonio gatvėje
Klonio gatvės dienoraščio nuotr./D.Kedžio sekėjai teismo verdikto laukė Klonio gatvėje.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min