Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką reiškia prokuroro klausimas: „Ar Kedžiui reikia advokato?“

D.Kedys
TV3 nuotr. / D.Kedys
Šaltinis: 15min
0
A A

TV3 laida „Prieš srovę“ pateiks pribloškiančius faktus Drąsiaus Kedžio byloje. Autentiški, karščiausi kadrai priblokš kiekvieną. Ar Drąsius Kedys sugautas, kodėl po mįslingo skambučio išbalo Kedžio motina ir ko klausinėja bylos prokuroras – visi atsakymai jau kovo 2 dieną laidoje „Prieš srovę“.

„Ketvirtadienį buvome suplanavę susitikti su Kedžio artimaisiais ir pasikalbėti apie atmestą Venckienės skundą, kurį ji parašė susipažinusi su baudžiamąja byla. Taip pat ketinome kalbėtis apie tolesnį penkiametės D. Kedžio dukros likimą, išsiaiškinti, su kuo ji gyvens“, – apie sensacingą filmavimą pasakoja TV3 laidos „Prieš srovę“ vedėja Audrė Kudabienė.

„Kai filmavome Drąsiaus Kedžio motinos Laimutės interviu, pasigirdo skambutis, iš kurio supratome, kad atsitiko kažkas labai netikėto. Moters veidas pasikeitė, buvo akivaizdu, kad ji sužinojo pribloškiančią naujieną. Laimutė Kedienė mūsų laidai papasakojo, kad jos dukrai Neringai skambino prokuroras Egidijus Palaima ir uždavė šokiruojantį klausimą: „Ar Drąsiui Kedžiui reikia advokato ir kas jis bus?“ – filmavimo užkulisius išduoda A. Kudabienė.

Aidas Venckus šioje įtarimų dėl žmogžudystės byloje yra liudininkas, todėl D. Kedžio advokatu jis būti negali.

Jau antradienį vakare laidoje „Prieš srovę“ TV3 žiūrovai išvys nerimo kupinas akimirkas, kai D. Kedžio artimieji bando suprasti, ką reiškia mįslingas prokuroro Egidijaus Palaimos skambutis. Ar Drąsius Kedys yra rastas? Jei taip – tai kada ir kur jis laikomas.

Laidoje – Kedžio artimųjų ir „Prieš srovę“ kūrybinės grupės pastangos gauti informaciją, kas nutiko skaudžiausioje Lietuvos byloje.

Į žurnalistės Audrės Kudabienės mobiliuoju telefonu užduotą klausimą „Ar Drąsius Kedys yra rastas“, prokuroras E. Palaima atsakys: „Komentarų nebus.“

Pribloškiančios D. Kedžio bylos detalės ir autentiški kadrai – antradienio laidoje „Prieš srovę“ 19.40 val. tik per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min