Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 18d. 14:11

Kačiuką pro 6-ojo aukšto langą išmetęs vyras nuteistas pagreitinta tvarka

Kačiukas
Photos.com / Kačiukas

Už žiaurų elgesį su gyvūnu teismas vilniečiui Valerijui Kosarevui skyrė 60 valandų viešųjų darbų.

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas išnagrinėjęs baudžiamąją bylą pagreitinto proceso tvarka, bedarbį V.Kosarevą (gim. 1958 m.) pripažino kaltu dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, jeigu dėl to gyvūnas žuvo.

Nuteistajam skirti viešieji darbai 3 mėnesiams, įpareigojant per mėnesį neatlygintinai dirbti po 20 val. visuomenės labui.

V.Kosarevas nuteistas už tai, kad gegužės 13 dieną apie 11 val. būdamas neblaivus (apie 2,2 prom.) Vilniuje paėmė kelių savaičių amžiaus juodą kačiuką ir iš buto, kuris yra gyvenamojo namo 6-ame aukšte, balkono numetė gyvūną ant apačioje esančio asfalto. Dėl to katinas netrukus nugaišo.

Apklaustas teisme kaltinamasis prisipažino padaręs jam inkriminuotą veiką ir paaiškino, kad tą dieną bute vartojo alkoholinius gėrimus, jo pažįstamas atnešė į butą juodą kačiuką. Jis paėmėm šį kačiuką ir, išėjęs į balkoną, jį išmetė. Tokio elgesio paaiškinti negali. Taip pasielgė dėl girtumo. Dėl poelgio gailisi.

Apie šį įvykį Bendruoju pagalbos telefonu pranešė tai matęs liudytojas.

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad kaltinamasis anksčiau neteistas, yra bedarbis, registruotas Darbo biržoje, todėl jam skyrė viešųjų darbų bausmę.

Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui, pažymima teismo atstovo ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Audrio Kutrevičiaus trečiadienį išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min