Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 7d. 21:07 , atnaujinta: 2015 birželio 7d. 22:23

Kai kurie rusų kultūros šventės Vingio parke dalyviai namo negrįžo – pateko į ligoninę arba policiją

Rusų kultūros diena Vilniuje neapsiėjo be smurto
A.Didžgalvio nuotr. / Rusų kultūros diena Vilniuje neapsiėjo be smurto

Nors rusų kultūros šventės diena Vilniuje buvo minima ramiai ir su baltais balandžiais, vakarop nebuvo išvengta incidentų. Kai kuriems dalyviams ji baigėsi visai nešventiškai – ligoninėje arba policijos nuovadoje.

Vingio parke sulaikomi skandavo „Rasyja“ ir „Putin“

Apie 19 val. Vingio parke, kur vyko šventė, policijos pareigūnams teko įsikišti į bręstantį konfliktą. „Atėjęs į Vingio parką pastebėjau konfliktą. Moterys klykia, kiti aplink filmuoja“, – 15min.lt pasakojo fotografas Augustas Didžgalvis.

Operatyviai veikę policininkai sulaikė kelis agresyviai besielgusius žmones. Viena moteris spyrė ir konfliktą stebinčiam A.Didžgalvio draugui – ji taip pat atsidūrė pareigūnų rankose. Iš viso policija sulaikė mažiausiai keturis asmenis.

„Policija veikė labai greitai ir operatyviai. Jeigu prisidirbai – nepasipriešinsi“, – sakė A.Didžgalvis.

Jis prisiminė, kad sulaikant agresyvius šventės dalyvius kiti ėmė skanduoti „Rasyja“ ir „Putin“. Jiems iš įvykio vietos pasitraukiant likusieji ėmė šaukti „Gėda“ ir rodyti vidurinius pirštus. „Tačiau policija provokacijoms nepasidavė“, – pagyrimų pareigūnams negailėjo A.Didžgalvis.

Prieigose susimušė du vyrai

Tuo tarpu apie 20 val. du vyrai buvo sumušti taip, kad į Vingio parko prieigas teko kviesti greitąją medicinos pagalbą ir policiją.

Medikus ir policijos pareigūnus iškvietė praeiviai. Jie pamatė, kaip kiemais išvinguriuoja du gerokai aptalžyti vyrai. Vienas jų krito tiesiog ant Savanorių prospekto ir Gerosios vilties gatvės sankryžos.

Kas ir už ką juos taip stipriai sumušė, policija dar aiškinasi. Maždaug 40 metų nelaimėliai išvežti į ligoninę.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min