2009-02-01 11:27

Kaime – dvigubas pensininkų apiplėšimas

Nepasitenkinę tuo, ką atėmė lauke, plėšikai dar liepė aukoms nusivesti juos į savo namus.
Temos: 1 Plėšimas

Šeštadienio vakarą 74 metų pensininkų pora Vilkaviškio rajono Geisteriškių kaime pateko į dviejų jaunų besaikių nusikaltėlių gniaužtus.

Pirmiausia jaunuoliai lauke pensininkus sumušė, atėmė 800 litų, o tada dar pareikavo įsileisti juos į svečius. Patekę į namą, banditai siautėjo viduje. Įsibrovėliai ne tik pagrobė dar tūkstantį litų, bet ir sudaužė keletą šviestuvų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą