Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaimynai įskundė J.Veselką, kad jis kieme padarė avariją ir nuėjo namo

Julius Veselka
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Julius Veselka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį apie 15 val. parlamentaras Julius Veselka Vilniuje, Viršuliškių gatvės daugiabučio, kuriame gyvena, kieme, pasak kaimynų, savo automobiliu apgadino stovinčią mašiną ir pasišalino iš įvykio vietos, praneša delfi.lt

Kaip informuoja naujienų portalas, apgadinto automobilio savininkas, pamatęs pavojingai kieme manevruojantį Seimo narį, įjungė vaizdo kamerą ir spėjo nufilmuoti avariją. Vaizdo medžiagą jis perdavė policijai.

Apgadintos mašinos savininkas išėjo į kiemą, tačiau parlamentaras neigė užkabinęs automobilį ir nuėjo namo. Visa tai taip pat buvo nufilmuota. Nukentėjęs žmogus iškvietė policiją. Pareigūnai užfiksavo apibraižymus – nukentėjo ir J.Veselkos „VW Passat“, ir kaimyno „Audi“.

Zigmo V./15min.lt skaitytojo nuotr./J.Veselkos pasatas stovėjo prie vieno iš pagrindinių įėjimų į Seimo rūmus
Zigmo V./15min.lt skaitytojo nuotr./Juliaus Veselkos automobilis prie Seimo rūmų

Policijos pareigūnams apžiūrint įvykio vietą, Seimo narys kieme nepasirodė. Kaip sakė Vilniaus Kelių patrulių rinktinės vadas Marius Putrimas, jeigu J.Veselka artimiausiu metu prisistatys į policiją ir bus blaivus, jam grės tik 100–200 litų bauda.

Jeigu J.Veselka ignoruos įvykį, visa tai bus traktuojama kaip pasišalinimas iš įvykio vietos, o už tai jau gali tekti sumokėti baudą nuo 3 iki 4 tūkst. litų su teisės vairuoti atėmimu nuo 3 iki 5 metų. Iš įvykio vietos pasišalinęs vairuotojas taip pat gali būti baudžiamas administraciniu areštu nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti atėmimu nuo 3 iki 5 metų.

„Seimo nariai turėtų pavyzdį rodyti. O neigdamas kaimyno automobilio apgadinimą ir nueidamas iš įvykio vietos, jis pademonstravo elementarią nepagarbą kitiems žmonėms“, – delfi.lt sakė Kelių patrulių rinktinės vadas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min