Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaišiadorių policija ieško nukentėjusiųjų nuo dviejų įtariamųjų

Sulaikyti įtariamieji D.U. (kairėje) ir A.L.
Kauno apskrities VPK nuotr. / Sulaikyti įtariamieji D.U. (kairėje) ir A.L.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaišiadorių policija kreipiasi į visuomenę ir praneša ieškanti nukentėjusiųjų nuo dviejų sulaikytų įtariamųjų.

Kaip rašoma Kauno apskrities VPK pranešime, trečiadienį apie 14.33 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato  Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo telefoninį pranešimą, kad Žaslių miestelyje į gyvenamąjį namą, išdauždamas plastikinį langą akmeniu, įsibrovė nepažįstamas vyriškis. Namuose buvusiai merginai pradėjus šaukti, vyriškis pasišalino.

Į įvykio vietą buvo išsiųstas policijos ekipažas ir kriminalinės policijos pareigūnai. Iš vietinių gyventojų buvo gauta informacija, kad įtariamieji buvo du, su dviračiais.

Padedant visuomenei ir nustačius įtariamųjų pasišalinimo kryptį, operatyviai buvo imtasi paieškos priemonių, apsuptas netoliese esančio Žuvų kaimo miškelis. Tačiau apieškojus jį, įtariamųjų surasti nepavyko.

Gavus papildomos informacijos, vienas įtariamasis surastas tame pačiame kaime, pasislėpęs šiene. Jis sulaikytas. Tai Telšių rajono gyventojas D.U. (gim. 1985 m.), praeityje ne kartą teistas, nedirbantis, už įvykdytą nusikaltimą ieškomas Kauno miesto policijos pareigūnų.

Tuo pačiu metu rastas apvogtas dar vienas gyvenamasis namas toje pačioje gatvėje. Į vidų patekta analogišku būdu – išdaužiant akmeniu plastikinį langą. Tęsiant paieškos ir ikiteisminio tyrimo veiksmus, nustatytas ir sulaikytas antras įtariamasis, surasti pavogti daiktai.

Sulaikytas Kaišiadorių rajono gyventojas A.L. (gim. 1991 m.) taip pat niekur nedirba, iki šiol neteistas. 

Atliekant pirminius veiksmus nustatyta, kad prieš savaitę analogišku būdu įtariamieji įsibrovė į dar vieną gyvenamąjį namą Kaišiadorių mieste, iš kur pagrobė svetimo turto bene už 15 tūkst. litų.

Turima duomenų, jog įtariamieji yra įvykdę ir daugiau vagysčių, todėl Kaišiadorių r. PK pareigūnai prašo atsiliepti žmones, galimai nukentėjusius nuo šių asmenų. Skambinkite pareigūnams telefonais (8 698) 01702, (8 614) 29933 arba (8 346) 51308.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min