15min be reklamos
2023 02 02, 10:36 Atnaujinta 2023 02 02, 10:57

Kaišiadorių rajone „Peugeot“ rėžėsi į šalikelėje stovėjusią policininko mašinos priekabą

Kruonio kaime užfiksuota avarija, kuomet „Peugeot“ rėžėsi į šalikelėje stovėjusią automobilio priekabą. Ši priklauso policijos pareigūnui.
Avarija Kruonyje
Avarija Kruonyje / Kauno apskrities policijos nuotr.

Kaip informuoja Kauno apskrities policija, vasario 1 dieną apie 10 valandą 11 minučių Kaišiadorių rajono Kruonio kaime automobilis „Peugeot Partner“, vairuojamas vyro (g. 1955 m.), atsitrenkė į šalikelėje stovėjusio automobilio „Mercedes Benz 316“ priekabą.

Paaiškėjo, kad „Mercedes Benz 316“ vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas blaivus Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų rajono PK pareigūnas.

Per eismo įvykį nukentėjo automobilio „Peugeot Partner“ vairuotojas, kuris, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Apie šį įvykį informacijos pateikė ir Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Ugniagesiai gelbėtojai 10.10 valandą sulaukė pranešimo, kad kelio Žiežmariai–Kruonis 13-ame kilometre susidūrė du automobiliai: vienas – šalikelėje, kitas – užblokavęs kelią. Dėl nukentėjusiųjų pranešėjas negalėjo pasakyti, tikino matęs, kaip vienas asmuo vedamas už rankos.

Atvykus į įvykio vietą, automobilis „Peugeot“ buvo užblokavęs kelią, mikroautobusas „Mercedes-Benz“ nuvažiavęs į šalikelę, tralas buvo griovyje, eismas sustabdytas.

Vairuotojas, važiavęs „Peugeot“ automobiliu, buvo nukentėjęs. Jis apžiūrėtas medikų ir sąmoningas išvežtas į gydymo įstaigą. Kitas vairuotojas nenukentėjo.

Policijos pareigūnams leidus, automobilis „Peugeot“ patrauktas nuo kelio, šis atlaisvintas. Dėl kito automobilio ištraukimo buvo laukiama techninės pagalbos atvykimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie 15min