Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 26d. 16:16

Kaišiadorių rajono miškuose grybavęs vyras rastas negyvas

Asociatyvinė iliustracija
Telšių policijos nuotr. / Grybautojas/ Asociatyvi nuotr.

Rugpjūčio 25 d. apie 12.20 val. Kauno apskrities VPK Kaišiadorių rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas, jog rastas negyvas 64-erių metų vyras. Paaiškėjo, kad tai tas pats pasiklydęs grybautojas, kurio nuo rugpjūčio 24 d. vakaro ieškojo gausios pareigūnų pajėgos.

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, rugpjūčio 24 d. apie 18.20 val. buvo gautas pranešimas, jog Kaišiadorių r., Pravieniškių sen., dingo 12 val. grybauti išvažiavęs vyras. Įtarta, jog jam galėjo sutrikti sveikata.

Pasiklydęs grybautojas su savimi turėjo mobiliojo ryšio telefoną. Skambinant signalas buvo geras, tačiau niekas neatsiliepė.

Pasiklydęs grybautojas su savimi turėjo mobiliojo ryšio telefoną. Skambinant signalas buvo geras, tačiau niekas neatsiliepė. Iškart po pranešimo Kauno apskrities VPK pareigūnai pradėjo vyro paieškas. 21.18 val. prie jų prisijungė ir sraigtasparnis, tačiau dėl blogų oro sąlygų paieškas juo po vidurnakčio teko nutraukti. Kinologai su šunimis vyro ieškojo iki paryčių.

Ieškotas Kaišiadorių rajono gyventojas rugpjūčio 25 d. apie pietus rastas policijos pareigūnams kartu su gyventojais vykdant paiešką miške.

Tai ne vienintelis pastaruoju metu pasiklydęs grybautojas Kauno rajone ar apskrityje.

Rugpjūčio 23 d. apie 22.40 val. buvo gautas pranešimas, jog tą pačią dieną apie 13.30 Kauno r., Piepalių k., negrįžta iš namų grybauti išėjęs 86-rių metų vyras. Netrukus Kauno apskrities VPK patrulių ekipažai pradėjo šukuoti Padauguvos mišką.

Prie paieškų prisidėjo sraigtasparnis, tačiau dėl blogų oro sąlygų apie 1.30 val. paieškos buvo atidėtos. Ryte Kauno apskrities VPK pareigūnai pradėjo organizuoti pakartotinę paiešką, tačiau greitai buvo gauta žinia, jog vyras išėjo iš miško pats.

Kauno policija primena, jog praėjusį savaitgalį taip pat miške dingo ne vienas asmuo, kurio paieškai buvo sukeltos didelės pareigūnų pajėgos.

Rugpjūčio 21 d. 16.40 val. Kauno apskrities VPK budėtojai sulaukė pranešimo, kad Jonavos r., Karčiškių k., grybaujant miške dingo 76-rių metų moteris. Nedelsiant paiešką pradėjo Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariato patrulių ekipažas, prie jų prisijungė ir dar 5 Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės ekipažai.

Pradėjus temti ir paieškai nedavus rezultatų, 21.00 val. buvo pasitelktas sraigtasparnis. Apie 21.30 val. buvo gauta informacija, kad ieškota Jonavos rajono gyventoja atsirado Jonavoje. Moteriai pačiai išėjus iš miško, gyventojai ją pavežė iki policijos komisariato, todėl vykdyta paieška buvo nutraukta.

Vykdant jos paiešką, panašiu metu, apie 20.40 val., Kauno apskrities VPK buvo gautas dar vienas pranešimas apie tai, kad ir Kėdainių r., Krakių sen., Dotnuvos – Josvainių poligone, grybaudamas pasiklydo 58-rių metų vyras, kurio telefonas neveikia – yra išjungtas. Kadangi Jonavos r. paieškos veiksmai buvo nutraukti, tie patys pareigūnai leidosi į paieškas Kėdainiuose. Sraigtasparnio pagalba apie 22.30 val. ieškotas vyras buvo surastas.

Rūpindamiesi gyventojų saugumu bei sveikata, Kauno apskrities policijos pareigūnai vykstantiems grybauti dar kartą primena ne tik pasitikrinti, ar turimi mobiliojo ryšio telefonai įkrauti, bet ir ragina nepamiršti dėvėti ryškesnę aprangą, su savimi turėti švilpuką ir visada susitarti dėl tikslios susitikimo vietos, jei išvykstate grybauti ne vieni.

Grybaujantiems vienumoje siūloma nepamirškite apie kuo tikslesnę vietą, į kurią išvykstate, informuoti artimuosius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min