Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaišiadorių tyrėjo žūtį tirs policijos departamentas

Šaltinis: 15min
0
A A

Ikiteisminį tyrimą dėl pareigūno žūties Kaišiadorių rajono policijos komisariate perėmė policijos departamentas. Išsiaiškinti šio įvykio aplinkybes policijos departamente sudaryta komisija.

Tai paaiškėjo po antradienį vykusio pareigūnų profesinių sąjungų lyderių susitikimo su Generaliniu komisaru V.Telyčėnu, teigiama išplatintame pranešime.

Priminsime, kad vasario 25 d. apie 9.45 val., iš tarnybinio pistoleto nusišovė 25 metų tyrėjas.

Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas po šio įvykio raštu kreipėsi į Policijos generalinį komisarą ir paprašė užtikrinti objektyvų ir nešališką pareigūno žūties tyrimą. Pareigūnų profesinės sąjungos taip pat Generalinio komisaro prašė surengti neeilinę atestaciją Kauno apskrities VPK viršininkui A.Kaminskui bei jo pavaduotojui, kuruojančiam personalo klausimus, Kauno apsk. VPK Personalo skyriaus viršininkui. Tokių priemonių policijos vadovybė paraginta imtis, nes Kauno apsk. VPK nors ir žinojo apie nepakeliamas darbo sąlygas šiame komisariate bei sunkią psichologinę atmosferą bei įtampą darbe, nesiėmė priemonių šioms problemoms spręsti.

Šią savaitę Kaišiadorių rajono policijos komisariate lankysis ir su darbuotojais susitiks Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Lamauskas ir Lietuvos Respublikos Ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos atstovė Kaune Roma Katinienė.

 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min