Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 28d. 11:44

Kalėdų seneliu besivadinančio vyro teismas nesigailėjo

Kalėdos seneliu prisistatantis vyras turės mokėti „Sodrai“.
„15 minučių“/E.Jankausko nuotr. / Kalėdų Seneliu prisistatantis vyras turės susimokėti „Sodrai“.

Penktadienį Klaipėdos apygardos administracinis teismas nutarė, kad Kalėdų seneliu žiniasklaidoje vadinamo klaipėdiečio Algimanto Bartkevičiaus skundas dėl „Sodros“ veiksmų yra nepagrįstas.

Įvertinęs faktines ir teisines aplinkybes, teismas konstatavo, kad priskaičiuodama valstybinio socialinio draudimo įmokas ir priverstinai jas išieškodama „Sodra“ veikė pagrįstai ir teisėtai.

Teismas taip pat pabrėžė, kad kiekvienas asmuo turi ne tik įstatymų nustatytas teises, kuriomis privalo naudotis sąžiningai, bet ir pareigas, kurias turi vykdyti rūpestingai ir atsakingai.

Buvo nustatyta, kad minėtas asmuo kelerius metus vykdė individualią veiklą, gavo iš jos pajamų ir privalėjo mokėti valstybinio socialinio draudimo įmokas.

Kalėdų Seneliu pasivadinęs vyras buvo pripažinęs įsiskolinimą „Sodrai“, susitaręs su ja dėl įsiskolinimo sumokėjimo atidėjimo. Tačiau iki galo skolos atidėjimo sutarties neįvykdė ir sutartis buvo nutraukta. Tada „Sodra“ skolą išieškojo priverstinai laikydamasi visų teisės aktų reikalavimų.

A.Bartkevičius „seneliauja“ jau daugiau nei 34 m. Vyras apie savo veiklą yra paskelbęs ir internete. Vairuotoju dirbęs vyras tikino, kad Kalėdų senelio vaidmuo jam buvęs tik pomėgis, už kurį „Sodra“ jam liepė susimokėti per 3 tūkst. Lt mokesčių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min