Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiauliuose keturi žiaurūs smurtautojai nuteisti kalėti po penkerius metus

Kumštis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kumštis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apygardos teismas pripažino kaltais ir skyrė po penkerius metus nelaisvės keturiems vyrams, kurie daugiau kaip prieš trejus metus sumušė niekuo dėtus keturis jaunuolius. Vienas jų kelias savaites išbuvo komoje ir tik dabar mokosi kalbėti bei vaikščioti.

Šiaulių apygardos teismas kaltais pripažino ir penkeriems metams kalėjimo nuteisė šiaulietį Arvydą Ostapkovičių bei Šiaulių rajono gyventojus Aurimą Petravičių, Karolį Ramanauską ir Simoną Marketovą.

Sunkiausiai sužaloto jaunuolio artimiesiems smurtautojai turės sumokėti per 200 tūkstančių turtinei ir neturtinei žalai atlyginti.

Teismo surinktais duomenimis, šie vyrai, prieš trejus metus, balandžio mėnesį, važiavo bausti savo bendro Simo Krenciaus skriaudikų. Pastarasis paskambino A.Ostapkovičiui ir pranešė, kad yra apvogtas ir sumuštas Rėkyvoje.

Atskubėjęs baudėjų ekipažas pamatė S.Krenciaus nurodytame automobilyje sėdinčius keturis jaunuolius. Traukė juos iš mašinos ir be gailesčio talžė. Vienas nukentėjusiųjų nuo sužalojimų krito kelioms savaitėms į komą.

S.Krencius šiuo metu slapstosi ir yra ieškomas. Dar vienas nuteistasis Mantautas Šimkus, sumušęs vieną iš jaunuolių, nuteistas kalėti vienerius metus. Liudininkai nematė, kad jis būtų smurtavęs, tačiau pastebėjo, kad jis nusivijo vieną iš jaunuolių.

Sunkiausiai sužaloto jaunuolio artimiesiems smurtautojai turės sumokėti per 200 tūkstančių litų turtinei ir neturtinei žalai atlyginti. Niekuo dėtas vaikinas prarado 80 procentų darbingumo.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min