Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 07 01, 13:40

Kalinio ir jo sugyventinės pasimatymą sugadino netikėta krata

Kalėjimų departamento (KD) Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai nuteistojo sugyventinės namuose aptikto didelį kiekį, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų. Manoma, kad jos į Marijampolės pataisos namus turėjo patekti ilgalaikio pasimatymo metu.
Sulaikyti įkalčiai
Sulaikyti įkalčiai / Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos nuotr.

Nuteistojo sugyventinės namuose kriminalistai aptiko narkotinių medžiagų.

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai užkardė galimą narkotinių medžiagų patekimą į pataiso namus – nuteistojo sugyventinės namuose aptiktas didelis kiekis, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Rastų medžiagų vertė įkalinimo įstaigų juodojoje rinkoje gali siekti apie 30 tūkstančių eurų.

Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, tikrindami tyrimo metu gautą informaciją, atliko kratas pas Klaipėdos mieste gyvenančią Marijampolės pataisos namuose kalinčio nuteistojo sugyventinę. Kratų metu rasti ir paimti 6 vnt. paketų, kaip įtariama, su narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, kurie, manoma, į Marijampolės pataisos namus turėjo patekti ilgalaikio pasimatymo metu. Rastų narkotinių ar psichotropinių medžiagų vertė įkalinimo įstaigų juodojoje rinkoje gali siekti apie 30 tūkstančių eurų.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso BK 260 str. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu) 1 d.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min