TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažeikietis galėjo prisiimti kaltę sumušus ir suluošinus žmogų

Teisėjo plaktukas
cardplayer.com nuotr / Teisėjo plaktukas
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 11 dieną Šiaulių apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Gražvydas Poškus paskelbta nutartimi baudžiamąją bylą perdavė prokurorui ikiteisminiam tyrimui papildyti. To prašė ir valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikantis prokuroras.

Byloje Mažeikių miesto gyventojas, 1990 metais gimęs D.K.,  yra kaltinamas sunkiu sveikatos sutrikdymu, viešosios tvarkos pažeidimu. Teismas taip pasielgė, kai, nagrinėjant bylą,  ėmė aiškėti, kad D.K. galėjo prisiimti kito asmens kaltę. 

2011 metų rugsėjo 30-ąją, apie vidurnaktį, Mažeikiuose, Žemaitijos gatvėje, buvo sumuštas jaunas vyras. Dėl sunkios galvos traumos mažeikietis tapo neįgaliu. Vyras nevaikšto, visiškai negali savimi pasirūpinti, jam reikalinga slauga.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad konflikte dalyvavo keli asmenys, tačiau kaltinimai buvo pateikti D.K.  Tik teisme pastarasis ėmė teigti, kad mažeikietį iš tikrųjų sumušė jo pažįstamas T.P., kuris ir paprašė prisiimti jo kaltę.

Už tai T.P. pažadėjęs nupirkti automobilį, pasamdyti advokatą, dar ir pinigų duoti. D.K. tokiu pasiūlymu susigundė, be to, jis teigė po vyro sumušimo nepagalvojęs, kad nukentėjusysis taps neįgaliu, o už padarytą nusikaltimą grės griežta bausmė.

T.P. teisme buvo apklaustas kaip liudytojas, jis neneigė, jog  incidento vietoje buvęs, tačiau aiškino nieko nemušęs, ir D.K. nieko neprašęs.  D.K. teisme paaiškino, jog  už prisiimtą kito asmens kaltę jokio atlygio nesulaukė.

Teismas paskelbtoje nutartyje nurodė, kad ikiteisminiam tyrimui papildyti skiriami trys mėnesiai.

                           

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min