TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalvarijos pareigūnai demaskavo „velnio lašų“ fabrikėlį

Demaskuotas fabrikėlis
Kalvarijos PK nuotr. / Demaskuotas fabrikėlis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sangrūdos seniūnijos Navininkų kaimo gyventojo sodyboje, ūkiniame pastate, pareigūnai rado aparatą naminei degtinei gaminti.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Kalvarijos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai, gegužės 18 d. apie 9.30 val. tikrindami turėtą informaciją, Kalvarijos savivaldybėje Sangrūdos seniūnijoje 52 m. Navininkų kaimo gyventojo sodyboje, ūkiniame pastate rado galimai aparatą naminei degtinei gaminti.

Ūkiniame pastate pareigūnai apžiūros metu rado ir apie 630 litrus galimai raugo bei dvi metalines talpas, kuriuose buvo apie 7 ir 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Gyvenamojo namo patalpose, spintoje rasta įvairaus dydžio plastikinių talpų su beveik 26,5 litrais skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą. Naminukės gamintojo gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose rasta apie 53,65 litrai supilstyto į įvairaus dydžio talpas skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Dėl įvykio Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas  dėl neteisėtų naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo ( LR BK 201 str.).

Kalvarijos PK nuotr./Naminė degtinė
Kalvarijos PK nuotr./Naminė degtinė

Praėjusią savaitę Marijampolės apskr. VPK Kalvarijos policijos komisariato pareigūnai išaiškino tris administracinius teisės pažeidimus, numatytus LR ATPK 163.2 str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) bei 4 administracinius teisės pažeidimus, numatytus LR ATPK 177.2 str. (alkoholio ir jo skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo) ir iš nelegalios apyvartos išėmė viso 114 vnt. pakelių įvairių rūšių cigarečių, nepaženklintų LR nustatyta tvarka, 3,5 ltr. alkoholio gaminių bei 10 ltr. neteisėtai pardavinėjamo alaus.

Policija prašo pilietiškų gyventojų – turint informacijos apie nelegaliai gabenamus, laikomus ar realizuojamus tabako bei alkoholio gaminius ar kitus teisės pažeidimus – kreiptis į Marijampolės apskrities VPK Kalvarijos policijos komisariatą  (tel.: d. (8-343) 52184, mob. 8 655 47269) ar pasitikėjimo tel. (8-343) 91260 ir bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min