Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 9d. 10:31

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama Belgijoje pasisavintą naujutėlaitį „Opel Insignia“

Kalvarijoje sulaikytas naujutėlaitis „Opel Insignia“ gali būti vogtas.
VSAT nuotr. / Kalvarijoje sulaikytas naujutėlaitis „Opel Insignia“ gali būti vogtas.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė Belgijoje išsinuomotą naujutėlaitį automobilį „Opel Insignia“, kurį, įtariama, buvo bandyta pavogti.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį „Opel Insignia“ belgiškais numeriais. 2011 m. laidos automobilį, nuriedėjusį vos pusantro tūkstančio kilometrų, vairavo 42-ejų kaunietis.

Dokumentų patikros metu jis pateikė mašinos nuomos Belgijoje sutartį, pagal kurią ji išnuomota kitam Lietuvos piliečiui. Kalvarijos pasieniečiai nustatė, kad Lietuvoje nėra asmens tokiu vardu ir pavarde, todėl įtarta, kad „Opel Insignia“ Belgijoje išsinuomota pateikus suklastotą lietuvišką dokumentą.

Be to, pačioje nuomos sutartyje buvo nurodyta, kad šiuo nuomotu automobiliu iš Belgijos galima išvykti tik į Beniliukso šalis.

Netrukus VSAT pareigūnai susisiekė su automobilių nuomos firma, kuri patvirtino, kad „Opel Insignia“ dingo, ir paprašė mašiną sulaikyti. Kalvarijos pasieniečiai taip pat išsiaiškino, kad Belgijos policija jau informuota apie nusavintą automobilį, tą patvirtino ir Interpolo pareigūnai.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaunietį vairuotoją pasieniečiai po apklausos paleido. Sulaikytas „Opel Insignia“ saugomas Kalvarijos užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min