Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 20d. 13:08

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė naujutėlaitį, įtariama, Vokietijoje vogtą 2011 metų laidos „Volkswagen Golf“

„Volkswagen Golf“
VSAT nuotr. / „Volkswagen Golf“

Kalvarijos užkardos pasieniečiai sulaikė Vokietijoje išsinuomotą vos prieš savaitę registruotą 2011 m. laidos „Volkswagen Golf“. Įtariama, kad šią mašiną, kurią į Lietuvą varė Vokietijos pilietis, bandyta pavogti.

Vėlų pirmadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos įvažiuojantį „Volkswagen Golf“ vokiškais numeriais. Šių metų laidos automobilį, įregistruotą ir pradėtą naudoti vos prieš savaitę, vairavo 24-erių Vokietijos pilietis.

Dokumentų patikros metu jis pateikė mašinos nuomos sutartį, pagal kurią šiuo nuomotu automobiliu iš Vokietijos buvo galima išvykti tik į Beniliukso šalis. Be to, sutarties galiojimas jau buvo pasibaigęs.

Kalvarijos pasieniečiams kilo įtarimų, kad „Volkswagen Golf“ bandoma pasisavinti – tokių atvejų su nuomotais automobiliais VSAT pareigūnų praktikoje būta ne vienas.

Padedant kolegoms iš VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės netrukus gauta informacija iš Vokietijos, kad nuo pirmadienio „Volkswagen Golf“ yra ieškomas šioje šalyje.

Netrukus informacija apie šį Lietuvos pasieniečių sulaikytą automobilį, kaip neteisėtai nusavintą ar vogtą, atsirado ir Šengeno informacinėje sistemoje.

Beje, automobilio vairuotojo langas buvo išdaužtas ir užklijuotas polietilenu. Nudaužtas ir vairuotojo pusėje buvęs veidrodėlis. Aiškinamasi, ar tai eismo įvykio rezultatas, ar šie pažeidimai atsirado dėl kitų priežasčių.

„Volkswagen Golf“ vairuotoją Lazdijų rinktinės pasieniečiai sulaikė ir pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo.

Automobilis saugomas Kalvarijos užkardoje.

Labai panašų atvejį šio VSAT padalinio pareigūnai išaiškino ir rugsėjo 8 d. Tuomet jie sulaikė Belgijoje išsinuomotą 2011 m. laidos automobilį „Opel Insignia“, kurį, įtarta, buvo bandyta pavogti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min