Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 5d. 11:02

Kalvarijos savivaldybėje sudegė „Audi A6“, Jonavos rajone - BMW 530

Sudegęs automobilio salonas
vilkmerge.lt nuotr. / Sudegęs automobilio salonas
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 25 gaisrus bei atliko 23 kitus gelbėjimo darbus. Deja, gaisrų metu vienas žmogus žuvo, o vienas gyventojas buvo traumuotas.

Apie 9.15 val. gaisras kilo Zarasų rajone, Magučių kaime, Šilo gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Ugniagesiai su kvėpavimo aparatais patekę į uždūminto namo vidų, kambaryje, šalia lovos, rado gaisre žuvusio 41-erių metų vyro kūną. Per gaisrą sudegė lova, apdegė dalis kambario sienų ir lubų. Spėjama, kad gaisras įsiplieskė dėl neatsargaus rūkymo.

Naktį iš antradienio į trečiadienį po vidurnakčio Marijampolės savivaldybėje, Liudvinavo kaime, užsiliepsnojo ūkinio pastato viduje sukrautas šienas. Gesinant gaisrą, veidą apdegęs 29-erių metų vyras, buvo perduotas medikų globai. Gaisro metu apdegė šienas, vandeniu buvo sulieti namų apyvokos daiktai. Įvykis tiriamas.

Ankstų antradienio rytą, apie 4.25 val., gaisras kilo Tauragėje, Vytenio gatvėje esančiame ūkiniame pastate. Atskubėjus ugniagesiams, pastato vidus ir stogas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą išdegė viduje buvę namų apyvokos daiktai, lentos, pjuvenos ir malkos. Ir šio gaisro priežastis bei nuostoliai tikslinami.

Apie 13.35 val. Šilutės rajone, Bikavėnų kaime, užsidegė gyvenamojo namo rūsyje įrengta katilinė. Gaisro metu išdegė katilinės apdaila, elektros instaliacija, nudegė plastikiniai vandentiekio vamzdžiai, sudegė prie katilo sukrautos malkos, katilinėje buvęs televizorius, akumuliatoriaus pakrovėjas. Gaisras įsiplieskė dėl elektros įrangos įrengimo bei jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 16 val. gaisras kilo Kupiškio rajone, Šepetos kaime, Pušyno gatvės 4-rių butų namo viename iš butų. Atskubėjus ugniagesiams, visas namas jau buvo pilnas dūmų. Ugniagesiai su kvėpavimo aparatais patekę į vidų, išvedė į lauką 48-erių metų vyrą ir perdavė jį medikams, tačiau šis jų pagalbos atsisakė. Kadangi žmogus buvo apsvaigęs nuo alkoholio, jį priglaudė policijos pareigūnai. Ugniagesiai iš uždūminto ir degančio pastato evakavo dar 3 žmones bei spėjo išnešti dujų balioną. Per gaisrą kambaryje sudegė spinta, joje buvę drabužiai, pradegė medinės lubos, aprūko sienos. Įvykis tiriamas.

Apie 17.40 val. Zarasų rajone, Pakerniškių kaime, užsidegė individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu šalia dūmtraukio apdegė perdengimas ir pertvara, o gaisras kilo dėl krosnies ir dūmtraukio įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 18.50 val. Kalvarijos savivaldybėje, Jungėnų kaime, užsiliepsnojo automobilis Audi A6. Atskubėjus ugniagesiams, mašina jau degė atvira liepsna, tad jos išgelbėti nepavyko. Gaisras įsiplieskė dėl automobilio elektros instaliacijos gedimų.

Dar vienas automobilis BMW 530 naktį iš antradienio į trečiadienį apie 2.40 val. užsidegė ir nepataisomai sudegė Jonavos rajone, Kulvos kaime, Ramiojoje gatvėje. Šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min