Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 21d. 15:51

Kalvarijų turgavietėje vėl užfiksuoti prekybos taisyklių pažeidimai

Kalvarijų turgavietė
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kalvarijų turgavietė

Praėjusią savaitę Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius atliko rytinį Kalvarijų turgavietės patikrinimą, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti, kaip turgaus prekiautojai laikosi miesto tarybos patvirtintų Prekybos turgavietėse taisyklių – ar prekiautojai moka nustatytą rinkliavą, ar darbo vietose palaiko tvarką ir švarą.

„Esama situacija turguje ne pirmą kartą kelia pagrįstų abejonių, ar iš visų turgaus prekiautojų yra surenkami rinkliavos mokesčiai. Remiantis visų įvykusių patikrinimų išvadomis, galima daryti prielaidą, kad Kalvarijų turgavietėje sudaromos sąlygos grobstyti Savivaldybės lėšas“, – susipažinęs su patikrinimo medžiaga, sakė Civilinės saugos ir viešosios tvarkos departamento direktorius Rimantas Ramanauskas

Patikrintose 162-ose prekyvietėse nei vienas iš prekiautojų nebuvo sumokėjęs nustatytos rinkliavos mokesčio, kelios prekiautojų darbo vietos ir aplinka šalia jų jau buvo netvarkingos, šiukšlinos.

Į Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų pastabas susitvarkyti darbo vietas, turgaus prekiautojai nereagavo – teisinosi, kad jie esą nežinojo nustatytos tvarkos reikalavimų.

Komentuodamas turgaus prekyvietėse susidariusią situaciją, kontrolierių viršininku prisistatęs pilietis aiškino, kad turgaus kontrolieriai rinkliavą iš prekiautojų pradeda rinkti po 11 valandos – tik tokiu laiku jau būna susirinkę visi turgaus prekiautojai.

Pažymėtina, kad nei Prekybos turgavietėse taisyklės nei kitos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintos taisyklės nenumato, kad turgavietės kontrolieriai galėtų patys nusistatyti laiką rinkliavos rinkimui ar daryti išimtis tiems prekiautojams, kurie dar nėra pardavę prekių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min