TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kameros draugą užgaląstu šaukštu perdūręs Egidijus Krašauskas: jis man nepatiko!

Šaukštai
Vilniaus policijos nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: nuteistųjų rankose net paprastas šaukštas gali tapti žiauraus nusikaltimo įrankiu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl Lukiškių kalėjimo kameroje įvykdyto incidento teisme priimtas kaltinamasis nuosprendis.

2011 m. sausio 24 d., pirmadienį, Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme priimtas nuosprendis baudžiamojoje byloje, kurioje E.Krašauskas yra kaltinamas pagal Baudžiamojo kodekso (BK) 135 str. 1 d. – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Nuteistasis E.Krašauskas 2010-03-21 būdamas nuteistas ir uždarytas į Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą, kameroje užgaląstu šaukšto kotu tyčia kartą dūrė G.J. į nugarą. Krūtinės ląstos kairės užpakalinės srities durtinė žaizda peraugo į kairės pusės hemopneumotoraksą, t. y. G.J. stipriai pašlijo sveikata.

Apklausiamas teisme nuteistasis E.Krašausko kaltumą pripažino  visiškai ir paaiškino, kad taip pasielgė, nes G.J. jam nepatiko. Vyras visiškai nesigailėjo dėl įvykdytų nusikalstamų veiksmų.

Skirdamas bausmę, teismas atsižvelgė į tai, kad E.Krašauskas anksčiau septynis kartus teistas, įvykdė sunkią nusikalstamą veiką, nusikalstamos veikos padarymo metu buvo nuteistas ir atliko laisvės atėmimo bausmę pataisos namuose. Pataisos namų administracijos pateiktoje charakteristikoje apibūdinamas kaip neigiama asmenybė.

Įvertinęs visas ištirtas aplinkybes, teismas nusprendė E.Krašauską pripažinti kaltu padarius nusikalstamą veiką, numatytą BK 135 str. 1 d., ir nubausti 5 metų laisvės atėmimo bausme. Skirtą bausmę subendrinti su 2010-03-24 Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo nuosprendžiu skirta bausme ir skirti galutinę ir subendrintą 14 metų laisvės atėmimo bausmę. Bausmė skirta atlikti pataisos namuose.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Vilniaus apygardos teismui skundą paduodant per Vilniaus miesto 2-ąjį apylinkės teismą, teigiama teismo atstovės ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Airinės Šerelytės pirmadienį išplatintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min