TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kanapes auginęs kaunietis tikina tai daręs moksliniais tikslais

Kanapės
„ 15min“ nuotr. / Kanapės
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto apylinkės teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje V.V. buvo kaltinamas savo buto palėpėje auginęs labai didelį kiekį – 152 vnt. – kanapių augalų.

Kaip rašoma Kauno miesto apylinkės teismo pranešime, teismo proceso metu V.V. prisipažino kaltu ir sakė, kad 2010 m. vasarą buvo atidaręs kioskelį, kur prekiavo gėlėmis. Užsiimant šia veikla, V.V. kilo mintis gėles auginti ir savo buto palėpėje. Vėliau asmuo persigalvojo ir nusprendė patalpas išnaudoti kanapių auginimui. Turėdamas šį tikslą, V.V. internetu užsisakė narkotinių augalų sėklų. Tuščios palėpės tvarkymui ir pritaikymui kanapių auginimui kaunietis teigė išleidęs apie 3 tūkst. litų.

V.V. neigė, kad labai didelį kiekį kanapių augino komerciniais tikslais. Anot kaltinamojo, jis norėjo konspektuose aprašyti kanapių vegetacijos periodą, augimo procesą, daryti augalų nuotraukas.

Labai didelį kiekį kanapių V.V. savo palėpėje augino metus. Nusikalstama veika buvo nutraukta policijos pareigūnams atlikus kratą patalpose. Savo veiksmais V.V. padarė nusikaltimą, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 265 str. 1 d.

Kauno miesto apylinkės teismo nuosprendžiu V.V. buvo pripažintas kaltu pagal Baudžiamojo kodekso 265 str. 1 d. ir nuteistas laisvės atėmimu 2 metams. Bausmės vykdymas atidėtas 2 metams 6 mėnesiams, įpareigojant nuteistąjį be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą sutikimo, neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms bei trijų mėnesių laikotarpiu įsidarbinti.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno miesto apylinkės teismą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min