Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 10d. 14:49

Kapinėse duobkasiai sulaikė septynis kartus teistą vagį

Kapinės
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Kapinės

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas paskelbė nuosprendį anksčiau 7 kartus teistam A.Č. (gim. 1983 m.) už pasikėsinimą pavogti svetimą turtą.

Kaip praneša Vilniaus pirmojo apylinkės teismo atstovas spaudai, A.Č. nuteistas už tai, kad 2010 metų birželio 7-ąją viešoje vietoje – Sudervės katalikų kapinėse Vilniuje – atvirai pagrobė svetimą turtą – iš nukentėjusiosios rankinės ištraukė piniginę, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, banko mokėjimo kortelė, tremtinio pažymėjimas, 1 JAV doleris, 5 vnt. viešojo transporto vienkartinių bilietų, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė dėl aplinkybių, nepriklausančių nuo jo valios, nes buvo sulaikytas šalia dirbusių duobkasių.

Kaltinamasis A.Č. savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad nuėjo į Sudervės kapines, norėdamas nuo kapų nurinkti gėles ir po to jas parduoti, nes reikėjo pinigų narkotikams. Ten jis pamatė kapą tvarkančią moterį ir ant suoliuko padėtą jos rankinę. Eidamas pro šalį, pastebėjo, kad rankinė yra atsegta ir joje matyti piniginė bei mobilusis telefonas. Anot kaltinamojo, jam kilo mintis piniginę pavogti, jis ją pagriebė, pradėjo bėgti, o tai pamačiusi moteris ėmė šauktis pagalbos.

Kaltinamasis teigė telefono neėmęs, nes nemoka juo naudotis. Bėgdamas pamatė, kad jį vejasi 3 vyrai, todėl atsegė piniginę ir iš jos ištraukė vieną JAV dolerį ir 5 vnt. talonėlių, juos įsidėjo į kelnių kišenę, o piniginę išmetė į krūmus. Prie kapinių tvoros jį sulaikė vienas iš besivejančių vyrų. Pribėgus moteriai, kurios piniginę pavogė, jis prisipažino, kad iš piniginės ištraukė 1 JAV dolerį bei 5 vnt. talonėlių, ir iškart grąžino. Pasakė, kad piniginę išmetė į krūmus. Visi nuėję prie krūmų rado išmestą piniginę ir moteris ją pasiėmė. Jį sulaikę duobkasiai ir iškvietė policijos pareigūnus.

Teismas, atsižvelgdamas į kaltinamojo asmenybę (teistas 7 kartus, baustas administracine tvarka, niekur nedirba), į tai, kad pagrobto turto vertė nėra didelė, padarė išvadą, kad A.Č. turi būti nubaustas arešto bausme. Jam skirtas 70 parų areštas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min