Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kariuomenės mokyklos vairavimo instruktoriams ir karo policininkams – baudos už prekybą poveikiu

Karo policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Karo policija
Šaltinis: 15min
1
A A

Kauno apylinkės teismas kaltais dėl prekybos poveikiu pripažino du Lietuvos kariuomenės mokyklos vairavimo instruktorius ir du jų kolegas iš Karo policijos, – informuoja Kauno apylinkės teismas.

Teismas Remigijui Liubinui ir Laimiui Kaleinikui, dirbantiems Generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos vairavimo instruktoriais, skyrė beveik 1130 eurų baudas.

Lietuvos kariuomenės Karo policijos atstovams Tadui Griganavičiui ir Kšištof Tataro – 753 eurų baudas.

Bylos duomenimis, R.Liubinas 2014 metų liepą Kauno rajone esančioje šašlykinėje iš šešių kursantų reikalavo egzamino dieną turėti po 250-350 litų. Žadėjo paveikti „Regitros“ „C“ kategorijos vairavimo egzaminatorių, kad šie sėkmingai išlaikytų vairavimo egzaminą. Galiausiai pinigus už egzaminą padavė keturi kursantai. R.Liubinui buvo perduotas 1 tūkst. litų.

L.Kaleinikas, kuris turi vyresniojo seržanto karinį laipsnį, buvo kaltinamas „C“ kategorijos vairavimo auditorijos lentoje šešių kursantų akivaizdoje užrašęs skaičių ,,200”. Jis, kaip ir jo kolega R.Liubinas, reikalavo kiekvienam iš jų duoti po 200 litų. Jis pažadėjo, kad egzaminatoriai nefiksuos vairavimo klaidų ir taip jie sėkmingai išlaikys egzaminą. Šįsyk po 200 litų sutiko mokėti visi šeši kursantai. L.Kaleinikui buvo perduota 1200 litų suma.

T.Griganavičius ir K.Tataro, kurie yra Lietuvos kariuomenės Karo policijos atstovai, buvo kaltinami R.Liubinui perdavę po 250 litų už tai, kad jis paveiktų „Regitros“ „C“ kategorijos egzaminatorius, kurie, laikant vairavimo egzaminą, nefiksuotų kursantų padarytų klaidų.

Teisme keturi profesinės karo tarnybos kariai savo kaltės nepripažino, tačiau jų kaltė įrodyta liudytojų parodymais ir gautais dokumentais iš įvairių valstybinių įstaigų. Taip pat ir ikiteisminio tyrimo metu surinkta rašytine baudžiamosios bylos medžiaga.

Šį nuosprendį per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min