Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 10, 21:14

Karštas Vilniaus ugniagesių šeštadienio vakaras (nuotraukos)

Vilniaus ugniagesiams šeštadienio vakaras buvo karštas tiesiogine prasme. Vienu metu jiems teko gesinti net du didelius gaisrus. Viename iš jų nukentėjo žmogus.
Ugniagesys
Ugniagesys / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Kaip 15min.lt informavo sostinės ugniagesiai, pirmiausiai buvo gautas pranešimas apie gaisrą Zujūnuose, dviejų aukštų privačiame gyvenamajame name.

„Gavus pranešimą, į įvykio vietą gesinti gaisro buvo išsiųstos šešios mašinos. Kadangi pranešimas buvo konkretus ir gautas laiku, gesinti gaisro išsiųstos gausios pajėgos. Namą pavyko išgelbėti. Atvira liepsna degęs stogas užgesintas, ugnis neišplito",- 15min.lt sakė Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos operacijų vadovas Rolandas Grižas.

Šiame gaisre žmonės nenukentėjo.

Beveik tuo pat metu ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Pagiriuose. Čia degė ūkinis pastatas.

Atvažiavus pirmiesiems gelbėtojams, pastatas jau degė atvira liepsna, ugnis buvo pradėjusi grasinti greta stovinčiam gyvenamajam namui. Todėl į įvykio vietą buvo nusiųstos papildomos pajėgos. Iš viso šį gaisrą gesino šešiais automobiliais atvykę ugniagesiai.

Greta ūkinio pastato stovintį gyvenamąjį namą ugniagesiams pavyko išgelbėti, ugnis į jį nepersimetė. Tačiau šiame gaisre nugarą apdegė 1929 m. gimęs vyras. Jį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

Per gaisrą nudegė pastato stogas, perdanga, apdegė pastato vidus.

Dėl ko kilo šie gaisrai kol kas nežinoma, jų priežastys tiriamos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min