Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 5d. 17:03

Kas iš tiesų sieja L.Stankūnaitę ir A.Ūsą?

Andrius Ūsas ir Laima Stankūnaitė
LNK nuotr. / Andrius Ūsas ir Laima Stankūnaitė

Klausimų dėl to, ar buvusios Drąsiaus Kedžio sugyventinės Laimutės Stankūnaitės ir pedofilija kaltinamo Andriaus Ūso santykiai nebuvo vien dalykiniai, vis daugėja, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas.“

Kodėl L.Stankūnaitės gyvenimas smarkiai pagerėjo po jos pažinties su A.Ūsu? – šeštadienį klausia dienraštis „Lietuvos rytas.“ Anot žurnalistų, šis klausimas ramybės neduoda ir pedofilijos bylos tyrėjams.

L.Stankūnaitė su A.Ūsu susipažino 2006-ųjų rudenį, kai ji kreipėsi A.Ūsą, prašydama paramos kovojant dėl vaiko globos su buvusiu sugyventiniu D.Kedžiu. Kaip rašoma „Lietuvos ryte“, būtent nuo tada L.Stankūnaitės materialinė padėtis staiga pagerėjo – iš sesers namų ji persikėlė į atskirą butą, ėmė važinėti nauju automobiliu, negailėjo pinigų 1000 litų vertės kirpėjo žirklėms ir kitiems brangiems pirkiniams.

Buvusi L.Stankūnaitės darbdavė „Lietuvos rytui“ papasakojo, kad A.Ūsas rūpinosi ir fiktyviu jos įdarbinimu. Neva į bendrovę atvyko verslo partneriai ir paprašė įdarbinti administratore vieną merginą – to prašęs A.Ūsas. Prašyta ir to, kad jos alga būtų kuo didesnė. „Ta mergina buvo L.Stankūnaitė. Ji darbe nepasirodė nė vienos dienos“, – „Lietuvos rytui“ pasakojo buvusi baldų bendrovės „Tesidė“ savininkė Ramunė Budzeikaitė. Merginos oficialus atlyginimas įmonėje buvo didžiausias – 1700 litų. 2008 metų sausio mėnesį L.Stankūnaitė išėjo iš „Tesidės“ savo noru.

Bet po poros mėnesių į savininkę vėl kreipėsi A.Ūso aplinkos žmonės ir paprašė antrą kartą ją įdarbinti. L.Stankūnaitė vėl buvo priimta ir galutinai įmonę paliko tiktai pernai vasarą. Beje, 2008 metais L.Stankūnaitė gavo Mokesčių inspekcijos leidimą verstis individualia veikla – ėmė teikti valymo paslaugas. Tuo pačiu užsiėmė ir A.Ūso bendrovė „Euroclean Service“.

Mergina ėmė reklamuotis internete, buvo sukurtas interneto puslapis. Po kiek laiko virtualioje erdvėje pasirodė vienodi „Euroclean Service“ ir L.Stankūnaitės teikiamų paslaugų aprašymai. Sutapo kiekvienas žodis ištisomis pastraipomis. Net L.Stankūnaitės įmonės adresas nurodytas toje pačioje Kauno gatvėje kaip ir A.Ūso – Raudondvario plente.

Pats A.Ūsas teigia niekada nepadėjęs L.Stankūnaitei įsidarbinti. „Tarp mūsų nieko nebuvo, tik dalykiniai reikalai. Nuoširdžiai padėjau tai moteriai, kai ji nusivylusi kreipėsi į mane pagalbos, siekdama, kad duktė gyventų pas ją“, – sakė A.Ūsas. Jis taip pat tvirtino nežinantis, kodėl sutampa bendrovių veikla ir aprašai ir spėliojo, kad galbūt nukopijuota iš interneto.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min