Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 19d. 16:31 , atnaujinta: 2015 sausio 19d. 18:31

Kasininkės klaidos kaina: 460,46 grąžą iš 500 litų atidavė eurais

Ieškomas įtariamasis
Kadras iš filmuotos medžiagos / Ieškomas įtariamasis

Policija prašo atpažinti eurų pasisavinimu įtariamą jaunuolį. Prekybos centro „Maxima“ kasininkė gavo 500 litų, grąžą atidavė taip, tarsi būtų paėmusi iš pirkėjo 500 eurų. Tinkamai konvertavusi valiutas, darbuotoja turėjo atiduoti tik 363,5 lito, t.y. 105,3 euro grąžą, tačiau pažėrė keturgubai daugiau. Prekybininkų nuostolis – 355,2 euro.

Sausio 2 d. apie 20 val. 30 min. viename Vilniaus prekybos centrų vaikinas, atsiskaitydamas už prekes, kasininkei padavė 500 litų kupiūrą. Pastaroji, atskaičiusi 39,54 € už perkamas prekes, vaikinui per klaidą atidavė 460,46 € grąžą.

Prekybininkai ir policija vertina šį įvykį kaip vagystę – dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.).

Ikiteisminio tyrimo metu gautas minėto prekybos centro stebinčios vaizdo kameros įrašas, kuriame užfiksuotas eurų pasisavinimu įtariamas asmuo.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, atpažinusius šį vaikiną ir galinčius suteikti informaciją, susisiekti su Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėja Renalda Pilikauskiene tel. (8 5) 219 8987.

Papildyta „Maxima LT“ komentaru

„Pereinamasis laikotarpis, kai rinkoje cirkuliavo dvi valiutos, mūsų kasininkėms buvo išties įtemptas, pareikalavęs daugiau pastangų ir atidumo. Ir nors darbuotojoms palengvinome užduotį – mūsų kasos buvo suprogramuotos taip, kad joms tereikėjo teisingai įvesti, kokia valiuta atsiskaitoma, o grąža buvo skaičiuojama automatiškai tiek litais, tiek ir eurais, vis tik natūralu, kad pasitaikė klaidų. Tokiais išskirtiniais atvejais visuomet bendradarbiaujame su policijos pareigūnais, į juos kreipėmės ir šį kartą, tikimės, kad jie mums padės ir nesąžiningas pirkėjas bus surastas“, – rašoma „Maxima LT“ komunikacijos vadovės Renatos Saulytės vardu pirmadienį paviešintame pranešime.

VIDEO: Nufilmuotas eurų pasisavinimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min