Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 9d. 10:35

Kateriu Vytinėje plaukę palangiškiai neturėjo privalomų VSAT leidimų

Pasieniečių kateris „Boomeranger“
VSAT nuotr. / Pasieniečių kateris „Boomeranger“.

Pasienyje su Rusija, Vytinės upės žiotyse, VSAT pareigūnai sulaikė du palangiškius, kurie plaukdami kateriu sienos apsaugos zonoje neturėjo privalomų į ją patekti VSAT leidimų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad trečiadienį VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Specialios paskirties būrio pareigūnai Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos saugomame ruože, Vytinės upės žiotyse, greitaeigiu kateriu „Boomeranger“ prisivijo kitą katerį. VSAT pareigūnai patikrino juo plaukusių 39-erių ir 47-erių Palangos gyventojų dokumentus.

Šioje vietoje yra nužymėta valstybės sienos apsaugos zona, į kurią patekti galima tik turint VSAT išduotus leidimus. Abu palangiškiai, į Vytinę įplaukę iš Kuršių marių, tokių dokumentų neturėjo.

PAR specialiojo būrio pasieniečiai sulaikytuosius perdavė Vileikių užkardos pareigūnams, kurie pažeidėjams už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimus pradėjo administracinės bylos teiseną.

Po apklausos palangiškiams buvo įteikti šaukimai atvykti į užkardą bylos nagrinėjimui. Jie abu paleisti, kateris grąžintas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min