2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 27 /17:39

Kavinėje kaukės nedėvėjusiam Registrų centro vadovui S.Urbanavičiui skirta 250 eurų bauda

Kavinėje apsauginės veido kaukės nedėvėjusiam Registrų centro direktoriui Sauliui Urbanavičiui policija skyrė pusę minimalios baudos – 250 eurų.
Saulius Urbanavičius
Saulius Urbanavičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Pripažįstu, kad tuo metu kavinėje kaukės nedėvėjau, nors visą laiką atsakingai ją dėviu. Dėl to labai apgailestauju. Paskirtą baudą jau sumokėjau“, – BNS perduotame komentare ketvirtadienį teigė S.Urbanavičius.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS informavo, kad trečiojo sostinės policijos komisariato pareigūnai pradėjo administracinę bylą dėl veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms.

„Šiandien reaguodama į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją policija pradėjo tyrimą“, – ketvirtadienį BNS sakė J.Samorokovskaja.

Apie tai, kad S.Urbanavičius atėjo į vieną Vilniaus kavinę nedėvėdamas privalomos apsauginės veido kaukės, trečiadienį vakare pranešė portalas lrytas.lt.

J.Samorokovskajos teigimu, policija apie įvykį negavo jokio pranešimo nei iš kavinės personalo, nei iš kitų joje buvusių žmonių.

„Dienos metu jokio pranešimo iš kavinės nebuvo – nei padavėjos, nei filmavusio lankytojo, nei jokio trečio asmens“, – sakė ji.

Pasak Vilniaus policijos atstovės, S.Urbanavičius bus iškviestas į policijos komisariatą, kur bus laukiama jo paaiškinimų ir tuomet sprendžiama dėl jam taikytinos nuobaudos.

Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, kad dėl privalomų nurodymų nesilaikymo gresia nuo 500 iki 1,5 tūkst. eurų baudos. Nusižengusiems pirmą kartą ir kaltę pripažįstantiems skiriama pusė minimalios baudos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min