Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 22d. 12:58

Kaune besiblaškiusio čiau čiau veislės šuns likimas nežinomas: nepavyko net jo pašauti

Pasimetęs šuo
„Facebook“ nuotr. / Pasimetęs šuo, vardu Bosas

Sumaištį Kauno pakraštyje kėlusio ir didelėmis pastangomis gaudyto šuns Boso likimas kol kas neaiškus. Gyvūnų globėjai susidarė įspūdį, kad žmonių neprisileidžiančiam šuniui galima padėti tik šūviu su migdomaisiais, tačiau ir tokios galimybės Boso gelbėtojai dar neturėjo.

„Gal kas turite informacijos, dingo čiau čiau šuniukas, kuris blaškėsi prie Kleboniškio autostradoje. Kažkaip nurimo viskas“, – feisbuke į šiai istorijai neabejingus žmones kreipėsi kaunietė Indrė.

Gyvūnų globos organizacijoje „5 koja“ 15min antradienį per pietus sužinojo, kad konkrečių žinių apie Boso likimą kol kas nėra. Žinoma tik tiek, kad po apylinkes jis dar blaškėsi ir praėjusį savaitgalį.

Kaip anksčiau pasakojo 15min, plataus masto gaudynės buvo surengtos gegužės 17 d.

Po jų „Penktos kojos“ atstovai savajame „Facebook“ puslapyje skelbė tokio turinio padėką: „Labai norim padėkoti policijos pareigūnams. Šiandien net kelias valandas mėginom pagauti šunelį, kuris nuo vakar kelia avarines situacijas autostradoje. Tačiau mums nepavyko.

Šunelis pasislėpė Kleboniškio miške.

Išsigandęs ir į nieką nereaguojantis... Labai tikėjomės, kad šautuvo su migdomaisiais pagalba pavyks padėti gyvūnui. Belieka naiviai galvoti, kad jis saugiai pargrįš į Domeikavą. O mes dar kartą kreipiamės į buvusio šeimininko giminaičius, na nejau nieks neatpažįstat Boso? Mums tereikia, kad padėtumėt pagauti išsigandusį šunį.“

Teigiama, kad Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnas turėjo ginklą, užtaisytą migdomaisiais, tačiau taikliai iššauti į Bosą nebuvo galimybės.

Neabejingi žmonės socialiniame tinkle ne sykį apgailestavo, kad šis keturkojis nieko neprisileidžia ir nesusidomi net maistu. O šio čiau čiau gaudynės greitkelyje apskritai buvo virtusios pavojingu iššūkiu, kuomet nepavyko išvengti avarinių situacijų ir rizikos ne tik šuns, bet ir žmonių saugumui.

„Facebook“ nuotr./Pasimetęs šuo
„Facebook“ nuotr./Pasimetęs šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min