Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Avarija, kurios nebuvo: BMW sėdėjusio kauniečio vaidybą demaskavo vaizdo įrašas

uzfiksuota-kaip-bmw-sedeje-kaunieciai-imitavo-eismo-ivyki
Stopkadaras
Šaltinis: 15min
16
A A

15min skaitytojas pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota tariama avarija, dėl kurios pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įraše jokio vilkiko ir BMW prisilietimo nematyti, todėl pervežimų įmonės savininkas turi savo versiją. Jo teigimu, tai – įžūlus BMW šeimininko bandymas pasipelnyti.

BMW net nebuvo paliestas, o jo savininkas tikriausiai buvo pastatęs jau apibraižytą automobilį.

Prieš kurį laiką vienos Alytaus pervežimų įmonės direktorius sulaukė netikėto policijos pareigūnų vizito, o nelaukti svečiai atėjo su rimtais kaltinimais.

Policijos duomenimis, liepos 1 d., 10 val. 42 min. Kaune, įmonės vilkikas apdaužė BMW ir spruko iš eismo įvykio vietos.

Tai išgirdęs įmonės vadovas liko be žado.

Vyras negalėjo patikėti, jog kažkuris vairuotojas galėjo pasielgti taip neatsakingai ir įžūliai, todėl nusprendė peržiūrėti vaizdo registratoriumi užfiksuotą medžiagą.

Avarijos nematyti

Įsijungus vaizdo įrašą matyti, jog vilkikas išties tą dieną buvo Kaune, o nurodytu metu – ir policijos nurodytame Ateities plente. Po kelių minučių įrašo taip pat matyti ir juodas apynaujis BMW, pro kurį teko pravažiuoti įmonės vilkikui.

15min skaitytojo nuotr./Įmonės vadovui įteiktas policijos raštas dėl vilkiko apžiūros
15min skaitytojo nuotr./Įmonės vadovui įteiktas policijos raštas dėl vilkiko apžiūros

Peržiūrėjęs visą vaizdo įrašą įmonės vadovas avarijos taip ir nepamatė. Peržiūrėjo darkart.

Ir vis tiek – jokio vilkiko prisilietimo prie Ateities plente stovėjusio BMW.

Vilkiko nestabdė

Vis dėlto įraše matomas vienas momentas sukėlė smalsumą įmonės vadovui.

Dar nepravažiavus vilkikui, iš BMW išlipo keleivio vietoje sėdėjęs kaunietis, apėjo automobilį lyg būtų kažkas atsitikęs, bet taip ir nestabdė vilkiko vairuotojo, jog galėtų užpildyti eismo įvykio deklaraciją

Įmonės vilkikuose įrengtos kameros įrašinėja vaizdą ne tik iš priekio, bet ir iš kitų pusių, todėl įmonės vadovo pasakojimu galite įsitikinte patys, peržiūrėję vaizdo įrašą.

VIDEO: Užfiksuota, kaip BMW sėdėję kauniečiai imitavo eismo įvykį

Įrašas – pareigūnų rankose

Alytuje įsikūręs verslininkas turi versiją, kodėl kaunietis galėjo apkaltinti jo įmonės darbuotoją sukėlus eismo įvykį ir iš jo pasišalinus.

„BMW net nebuvo paliestas, o jo savininkas tikriausiai buvo pastatęs jau apibraižytą automobilį ir imitavo eismo įvykį, kad galėtų pasinaudoti draudimu“, – svarstė įmonės vadovas.

Jo teigimu, vaizdo įrašas, kaip ir kiti įrodymai, buvo perduoti policijos pareigūnams, atliekantiems ikiteisminį avarijos tyrimą. Įmonės vadovas ruošiasi savo tiesą įrodyti teisme.

Tuo tarpu pasitvirtinus versijai, jog pranešimas apie avariją buvo melagingas, BMW vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė – viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba net laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min