Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune daugiabučio rūsyje likviduotas cigarečių ir alkoholio prekybos taškas

Konfiskuotos cigaretės
Kauno apskrities VPK / Konfiskuotos cigaretės ir alkoholis
Šaltinis: 15min
0
A A

Kontrabandinėmis cigaretėmis ir spiritu kaunietis prekiavo Ašigalio gatvėje. Pareigūnai apie nelegalią veiklą sužinojo iš anoniminio pranešimo pasitikėjimo telefonu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Eigulių policijos nuovados pareigūnai po gauto pranešimo ketvirtadienį pradėjo stebėti nurodytą namą, praneša Kauno apskrities VPK.

Apie 10 val. 50 min. pareigūnai pastebėjo iš daugiabučio laiptinės išeinantį vyriškį su maišeliu rankoje. Nešulį palikęs automobilyje, vyras nuėjo į namo rūsį.

Policininkams priėjus prie automobilio per lango stiklą jie pamatė maišelyje buvusius du pakelius cigarečių „NZ Gold“ su nelietuviškomis banderolėmis.

Vyriškiui išėjus iš rūsio, pareigūnai prisistatė ir pasiteiravo, ar automobilyje esančios cigaretės priklauso jam. Pastarasis tai pripažino. Paklausus, ar neturi/nelaiko daugiau cigarečių, pilietis patikino, jog neturi. Pareigūnams paprašius aprodyti rūsio patalpas, vyras neprieštaravo, atrakino ir aprodė rūsį. Jame buvo įvairių buitinių daiktų bei keli krepšiai, prikrauti įvairių cigarečių, nepažymėtų lietuviškomis banderolėmis.

Šalia krepšių taip pat stovėjo 2 plastikiniai 5 litrų talpos buteliai su bespalviu skysčiu. Vyriškis paaiškino, kad šiuose buteliuose yra spiritas. Iš viso rasta 12 rūšių 1 630 pakelių kontrabandinių cigarečių ir 2 plastikiniai buteliai, kuriose buvo apie 7 litrų skysčio, skleidžiančio spirito kvapą.

Kauno apskrities VPK/Konfiskuotos cigaretės
Kauno apskrities VPK/Konfiskuotos cigaretės

Dėl akcizais apmokestintų prekių laikymo 65 metų V.Z. surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, surinkta medžiaga bus persiųsta į teismą.

Už šį pažeidimą numatyta bauda nuo 10 tūkst. iki 20 tūkst. litų su prekių konfiskavimu.

Taip pat piliečiui pradėta ir administracinio teisės pažeidimo bylos teisena teiseną dėl prekybos alkoholiu. Už šio straipsnio pažeidimą numatyta bauda nuo 500 iki 2000 litų.

Kauno apskrities VPK/Konfiskuotos cigaretės
Kauno apskrities VPK/Konfiskuotos cigaretės

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min