Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 18d. 11:22

Kaune demaskuota sukčių gauja

Policija ieško Tomo Žiznevskio, kuris taip pat priklausė sukčių gaujai
Kauno policijos nuotr. / Policija ieško Tomo Žiznevskio, kuris taip pat priklausė sukčių gaujai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, atlikdami tyrimą dėl stambaus masto sukčiavimo, nustatė keturis asmenis, kurie veikė kaip gauja.

Tyrimo metu nustatyta, kad įtariami asmenys, siekdami pasipelnyti, naudojo įvairius sukčiavimo būdus. Jie skelbdavosi internetiniuose puslapiuose apie tai, kad suteikia piniginės paskolas be užstatų. Susitikę su suinteresuotais asmenimis, žadėdavo suteikti paskolą, paimdavo tariamą administravimo paskolos suteikimo mokestį bei dingdavo, nesuteikę jokios paskolos. Gali būti, kad iš privačių asmenų šie asmenys ėmė išsimokėtinai įvairius daiktus arba gyvūnus. Paėmę juos sukčiai taip pat dingdavo, nesumokėję jokių pinigų.

Tyrimo metu nustatyta, kad minėti asmenys apgaulės būdu priversdavo piliečius pasirašyti skolų vekselius. Bendri nuo šių asmenų nukentėjusiųjų nuostoliai gali siekti 100 tūkstančių litų ir daugiau.

Pareigūnai išsiaiškino, kad sukčiavo Kauno miesto gyventojai: 20-metis Aivaras Andriuškevičius, 23 metų Žanas Ježeris, 18-metis Tomas Žiznevskis ir 55-erių Violeta Andriuškevičienė. Jiems pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo organizuotoje grupėje, už ką baudžiama laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Nusikaltimų organizavimu įtariamą A.Andriuškevičių teismas leido suimti 3 mėnesiams, jam talkinusį Ž.Ježerį – 2 mėnesiams, V.Andriuškevičienei skirta kita kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas niekur neišvykti.

T.Žiznevskius slapstosi, jam paskelbta oficiali paieška. Visi keturi teisėsaugai buvo žinomi ir anksčiau.

Tyrimą atliekantys pareigūnai prašo atsiliepti piliečius, atpažinusius ir galbūt nukentėjusius nuo minėtų asmenų, o taip pat turinčius informacijos apie ieškomo T.Žiznevskio (nuotraukoje) buvimo vietą, ir paskambinti į Kauno policiją tel. 8-37 303 170, 303 773 arba pranešti elektroniniu paštu kaunovpk.ontv@policija.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min