Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune evakuota policijos nuovada ir seniūnija (nuotraukos, papildyta 15.20 val.)

Įvykio vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno policija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį apie 8.30 val. į Kauno miesto Centro policijos komisariatui priklausančią Aleksoto policijos nuovadą atėjęs pilietis atnešė mėlynos spalvos mokyklinę kuprinę, kurioje buvo trys paketai, apvynioti izoliacija. Įtardami, kad tai gali būti sprogmenys, pareigūnai įvedė specialiųjų priemonių planą „Skydas“, evakavo apie 30 policijos nuovados ir tame pačiame pastate įsikūrusios Aleksoto seniūnijos darbuotojų. Atvykę „Aro“ išminuotojai nustatė, kad kuprinėje buvo ne sprogmenys.

Kaip rašoma policijos pranešime, kuprinę atnešęs Aleksoto gyventojas paaiškino, kad apie 7.30 val. ją rado vedžiodamas šunį prie namų Vilties gatvėje augančiuose krūmuose.

Kuprinėje, be minėtų pakeltų, rastas daiktas, panašus į pistoletą, medžioklinis šovinys, 2 mobilieji telefonai, kitų daiktų.

Pareigūnai įspėja gyventojus, kad radę įtartinų paketų arba daiktų, panašių į sprogmenis, nedelsdami į įvykio vietą kviestų policijos pareigūnus telefonu 02 arba 112, paketų nekilnotų, juolab niekur neneštų.

Kol atvyks pareigūnai, įvykio vietą reikėtų pasaugoti, kad nenukentėtų kiti žmonės.

Papildyta 11.08 val.: Šiek tiek prieš 11 val. atvyko Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras" išminuotojai. Jie pradėjo pastato ir į policija atneštos kuprinės apžiūrą.

Aleksoto seniūnijos darbuotojai tikisi, jog darbą penktadienį jie dar galės atnaujinti.

Pasak Aleksoto seniūnės Liukrecijos Navickienės, penktadienis – intensyvi diena seniūnijoje, čia netrūksta lankytojų.

„Toks pajuokavimas nutraukė mūsų darbą, žmonės negali gauti reikalingų pažymų. Tuo metu, kai prasidėjo pastato evakuacija, seniūnijoje buvo penki darbuotojai ir keli interesantai“, - sakė Aleksoto seniūnė.

Anot seniūnės, per 6 darbo metus Aleksoto nuovados kaimynystėje įsikūrusi seniūnija panašių incidentų nepatyrė.

„Žmonės turėtų prisiminti, kad radus bet kokius įtartinus paketus, daiktus, reikia skambinti į policiją arba bendruoju pagalbos telefonu. Jokiu būdu negalima liesti paketo ir nešti patiems į policiją“, - komentuodamas incidentą 15min.lt žurnalistei sakė Aleksoto policijos nuovados viršininkas Petras Vaitkus.

Papildyta 11.49 val.:  Apie 11.47 val. Aleksoto policijos nuovados viršininkas P.Vaitkus žurnalistus informavo, kad rastame pakete buvo ne sprogmenys.

„Sprogmenų nerasta. Kas buvo paketuose, paaiškės atlikus tyrimą", - sakė P.Vaitkus.

Aleksoto gyventojo į policijos nuovadą atneštą kuprinę išsivežė „Aro" išminuotojai.

Papildyta 15.20 val.: Įtariama, kad izoliacine juosta apvyniotose dėžutėse rasti baltos spalvos milteliai gali būti narkotinės medžiagos. Ar spėjimai pasitvirtins, atsakys ekspertai.

„Tik ekspertai pasakys, ar kuprinėje rastose dėžutėse esantys baltos spalvos milteliai - narkotinės medžiagos. Šiuo metu kategoriškai tvirtinti, kad ten kvaišalai, negalima", - 15min.lt žurnalistei sakė Kauno policijos atstovė spaudai Ramunė Gražulienė.

Centro policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min