Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 29d. 11:06

Kaune gesindamas gaisrą vyriškis apdegė rankas

Nelaimės vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Ugniagesys gelbėtojas

Praėjusį savaitgalį šalies ugniagesiai užgesino 79 gaisrus ir atliko 60 kitų gelbėjimo darbų. Šiuose gaisruose buvo traumuoti 2 žmonės, o vienas gyventojas rastas žuvęs.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad penktadienio rytą Kaune, Alšėnų gatvėje, dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsidegė individualus mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas su mansarada. Ugnį dar iki ugniagesių atvykimo likvidavo patys namo gyventojai.

Gaisro židinys buvo rūsyje, kur šalia krosnies apdegė skudurai.

Gesindamas gaisrą rankas apdegė 25 metų namo šeimininkas, kurį greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę ir ten suteikė pirminę medicinos pagalbą.

Panašus gaisras vėlų penktadienio vakarą kilo Vilniaus rajono Rudaminos miestelyje.

Čia gaisro židinys irgi buvo gyvenamojo namo rūsyje, kur neatsargiai kurdamas krosnį namo šeimininkas ne tik apdegė ranką, bet ir sukėlė gaisrą. Per gaisrą apdegė  tik sendaikčiai ir šiukšlės.

Iškviesti medikai nukentėjusiam vyrui pirminę medicinos pagalbą suteikė vietoje.

Sekmadienio rytą iš Alytaus apskrities VPK buvo gautas pranešimas, kad Alytuje, Birutės gatvėje esančiame daugiabučio namo bute buvo rastas apdegęs 85 metų vyro kūnas.

Po apžiūros buvo nustatyta, kad gaisras kilo virtuvėje, per kurį, kaip spėjama, įvairias kūno vietas apdegė rastas senolis. Ugniagesių pajėgos į šį gaisrą nebuvo kviestos. Įvykis tiriamas.

Penktadienio pavakarį Mažeikių rajono Leckavos miestelyje užsidegė individualus gyvenamasis namas. Per šį gaisrą apdegė tik medinis perdengimas prie kamino, ir ugnį užgesino iškviesti ugniagesiai.

Ankstų šeštadienio rytą medinis perdengimas, apšiltintas spaliais, užsidegė ir Jurbarko rajono Pilies Pirmojo kaimo gyventojo name. Per gaisrą apdegė minėtas perdengimas, aprūko mansarda.

Dar vienas medinis gyvenamasis namas degė šeštadienio vakarą Radviliškio rajono Mumšilio kaime. Čia ugnis greitai išsiplėtė ir sunaikino pastato stogą, pradegė perdengimas, apdegė sienos, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai.

Taip pat šeštadienio vakarą Šakiuose, sodų bendrijoje ,,Jaunystė“ užsiliepsnojo medinis sodo namelis su priblokuotu priestatu. Gaisro metu nudegė pastato stogas ir perdengimas, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos reikmenys.

Tą patį vakarą Klaipėdoje, Dubysos gatvėje, užsidegė sargų namelis, įrengtas poilsiniame kemperyje. Per gaisrą išdegė kemperio siena, sudegė viduje buvę baldai ir namų apyvokos reikmenys, apsilydė šalia namelio buvusio lengvojo automobilio plastikinės detalės. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas mūrinis dviejų aukštų gyvenamasis namas degė naktį iš sekmadienio į pirmadienį Vilniuje, Visorių sodų  gatvėje. Per gaisrą išdegė pastato vidus, apdegė išorinė namo apdaila. Įvykis tiriamas.

Sekmadienio vakarą Panevėžio, Alytaus ir Tauragės gelbėtojai iš sulamdytų automobilių ištraukė keturis prispaustus žmones ir perdavė juos iškviestiems medikams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min