Kaip rašoma Kauno apygardos prokuratūros pranešime, Kauno miesto apylinkės teismas, pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, nustatė, kad A.S. Kaune esančios vidurinės mokyklos krepšinio aikštelėje įžūliu elgesiu, patyčiomis ir vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams, ir aplinkai bei sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką.
Kaltinamasis nepilnamečiui kitų žmonių akivaizdoje ne mažiau nei penkis kartus ranka sudavė į galvos sritį, keletą kartų – į šonus.
Teismo medicinos medikai nepilnamečiui konstatavo nežymų kūno sužalojimą.
Nustatyta, kad ką tik pilnametystės sulaukęs A.S. tądien buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Kaltinamajam nustatytas sunkus girtumas.
Teismas A.S. pripažino kaltu ir paskyrė bausmę – keturis mėnesius, kas mėnesį po 20 val., viešųjų darbų.
Praėjusiais metais Kauno apygardos Kauno apylinkės prokuratūra pagreitinto proceso tvarka teismui perduota 214 baudžiamųjų bylų.
Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo pradžios gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Kauno apygardos teismui.
