Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 28d. 07:22 , Atnaujinta: 2015 gegužės 28d. 11:10

Kaune ieškomas dvidešimtmečio nušovimu įtariamas šaulys – policijai žinomas, bet nėra siejamas su gaujomis

Kauno policija
policija.lt nuotr. / Kauno policija

Trečiadienio vakarą Kaune apšaudyti trys žmonės, vienas jų nuo sužalojimų mirė, pranešė Policijos departamentas.

Nesiejamas su nusikalstamomis grupuotėmis

Trečiadienio vakaro susišaudymas Kaune nėra siejamas su organizuoto nusikalstamumo grupuotėmis, sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Asmuo, kuris įtariamas padaręs šią nusikalstamą veiką, policijai yra žinomas, bet nėra siejamas su nusikalstamu pasauliu.

„Pagal Kauno policijos vadovo pateiktą informaciją, vakar vakare įvyko buitinis konfliktas tarp jaunuolių, kuris baigėsi vieno žūtimi, dviejų sužeidimu. Asmenys, kurie dalyvavo šiame konflikte, nėra siejami su Kauno organizuoto nusikalstamumo grupuotėmis.

Yra menamas įtariamasis, šiuo metu vyksta intensyvūs paieškos darbai. Asmuo, kuris įtariamas padaręs šią nusikalstamą veiką, policijai yra žinomas, bet nėra siejamas su nusikalstamu pasauliu“, – BNS ketvirtadienį sakė S.Skvernelis.

Vienas žuvo, du sužeisti, šaulys pabėgo

Nusikaltimas įvykdytas apie 21.30 val. Medvėgalio gatvėje. Asmuo iš nenustatyto ginklo šovė ir sužalojo automobilyje „Honda Civic“ sėdėjusį 20 metų vyrą. Į krūtinę sužeistas vaikinas mirė atvežtas į ligoninę.

Taip pat apšaudyti šalia namo buvęs kitas dvidešimtmetis, jam sužalotos kojos, ir 21 metų vaikinas, kuriam sužalota ausis.

Abu jie pristatyti į ligoninę, tačiau 21 metų nukentėjusysis iš jos pasišalino.

Policija metė dideles pajėgas įtariamojo šaulio paieškoms.

Kauno pareigūnai kol kas daugiau informacijos neteikia. Užsiminta, kad greičiausiai šūviai aidėjo kilus spontaniškam konfliktui. Gali būti, kad išsitraukęs ginklą jaunuolis buvo neblaivus.

Asmenis, mačiusius šį įvykį, ar turinčius reikšmingos informacijos tyrimui, prašome skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba į Kauno apskrities policiją (8 37) 303 450.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie 15min