2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 01 02 /2019 01 03

Kaune iš ligoninės išėjęs, bet į namus negrįžęs vyras rastas negyvas

Nuo pirmadienio nakties iš ligoninės išleistas, tačiau namo negrįžęs V.Š. po paieškos rastas negyvas. Kauno policijos pareigūnai, pareigūnai kartu su Kaune esančios gydymo įstaigos apsaugos darbuotojais, ligoninės teritorijoje rado vyro kūną. Jis buvo be smurto žymių.
Kapinės
Kapinės / „Fotolia“ nuotr.
Temos: 2 Mirtis Kaunas

Žiniasklaidai išplatintame pranešime rašoma, kad pirminiais duomenimis kūnas be išorinių smurto žymių. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Mirties priežastį turėtų nustatyti teismo medicinos ekspertai.

V.Š., gimęs 1958 metais, gruodžio 31 dieną apie 4.20 valandą buvo išleistas iš Kaune esančios gydymo įstaigos, tačiau iš ten negrįžo namo. Trečiadienį buvo paskelbta vyro paieška.

Kauno klinikų Skubios pagalbos skyriaus vadovą Linas Darginavičius pateikė tokį ,komentarą: „1958 metais gimęs vyras kreipėsi į Kauno klinikų Skubios pagalbos skyrių gruodžio 31 d. 00:16 val., lydimas žmonos. Pacientas skundėsi, kad jam svaigsta galva, „mėto“ į šalis. Dieną prieš pacientas buvo susitrenkęs galvą. Po apžiūros ir atliktų visų reikiamų tyrimų (galvos KT, krūtinės ląstos rentgenogramos, kraujo tyrimų), neradus gyvybei pavojingos patologijos, pacientas išleistas į namus 3 val. 54 min.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min