Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune iš Baltarusijos piliečio pagrobtas automobilis rastas Jonavos rajone (atnaujinta 11.18 val.)

R.Stanevičius ir S.Barauskas
Kauno policijos nuotr. / Baltarusijos piliečio apiplėšimu įtariami asmenys
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Kauno rajone grupė asmenų, grasindami Baltarusijos piliečiui pistoletu, iš jo pagrobė automobilį „Honda“. Pareigūnai tą pačią dieną sulaikė du ginkluotu apiplėšimu įtariamus asmenis. Įtariama, kad nuo jų nukentėjo daugiau piliečių, kurie iki šiol nesikreipė į policiją. Jie prašomi atsiliepti.

Policijos departamento duomenimis, nusikaltimas padarytas antradieinį, apie 9 val. Vietą, kur buvo įvykdytas apiplėšimas, pareigūnai dar tikslina. Į policiją kreipęsis nukentėjęs baltarusis pasakojo, kad grupė vyrų jam ėmė grasinti daiktu, panašiu į pistoletą, ir reikalavo atiduoti automobilį „Honda“. 2008 metais pagamintą mašiną, kurią užsienietis įvertino 69 tūkst. litų, pareigūnai tą pačią dieną rado Jonavos rajone.

Dėl šio nusikaltimo jau sulaikyti ir pirmieji įtariamieji – 44-erių S.B. ir 42-ejų R.S. Abu jie uždaryti į areštinę.

Papildyta 11.18 val.: Kauno policija papildė informaciją apie šį nusikaltimą. Kaip teigiama išplatintame pranešime, ginkluotu plėšimu įtariami asmenys buvo sulaikyti praėjus vos trims valandoms nuo nusikaltimo.

„Antradienį, apie 10 val., buvo gautas pranešimas, kad maždaug prieš pusvalandį Kauno rajone, sodų bendrijos „Radikiai“ teritorijoje, nenustatyti asmenys, panaudodami daiktą, panašų į pistoletą, pagrobė juodos spalvos automobilį Honda. Paaiškėjo, kad užpuolikai Baltarusijos piliečiui sudavė į pilvą ir pagrasino pistoletu. Pagrobtas automobilis priklauso Baltarusijos įmonei „Reichter“.

Pareigūnai operatyviai nustatė galimus užpuolikus ir nepraėjus nė trims valandoms Jonavoje sulaikė du minėto nusikaltimo padarymu įtariamus vietos gyventojus: Ričardą Stanevičių (42 m.) ir Saulių Barauską (44 m.). Abu asmenys teisti: R.Stanevičius teistas užsienio valstybėse už vagystes ir plėšimus, S.Barauskas teistas už chuliganizmą, tačiau teistumas išnykęs. Abu sulaikytieji dirba UAB „Trikampis žiedas“ apsaugos darbuotojais“, – rašoma policijos pranešime.

Pagrobtas automobilis rastas Jonavos rajone, Marvyliaus kaime. Jis buvo techniškai tvarkingas. Pas sulaikytuosius rasti ir paimti savigynai išduoti ginklai.

Ginkluotu apiplėšimu įtariami asmenys sulaikyti 48 valandoms, jiems pareikšti įtarimai dėl plėšimo, panaudojant šaunamąjį ginklą ir pagrobiant didelės vertės turtą. Už tai baudžiama laisvės atėmimu nuo dvejų iki dešimties metų.

Pareigūnai įtaria, kad nuo šių asmenų (žr. nuotrauką) nukentėjo daugiau piliečių, kurie iki šiol nesikreipė į policiją. Jie prašomi paskambinti į Kauno policiją tel. 8-37 303 034, 303 arba 02 (visą parą).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min