Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 11:49

Temos tęsinys: Kaune iš didelio aukščio nukritęs cirko „Mama Afrika“ artistas liko gyvas

Cirkas „Mother Africa - Madagaskaras“
www.circus-mother-africa.com iliustr. / Cirkas „Mother Africa - Madagaskaras“
15min.lt jau skelbė, kad sekmadienį, gruodžio 22 d., cirko „Mama Afrika“ pasirodymo metu Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko nelaimė. Iš didelio aukščio ant galvos nukrito artistas.

Kaip pasakojo arenoje pasirodymą stebėję žiūrovai, iškart po pertraukos vienas akrobatas nukrito žemėn iš didelio aukščio. Kritimas buvo itin nesėkmingas. Artistas nusileido tiesiai ant galvos. Publikai ši nelaimė užėmė kvapą (žiūr. filmuotą medžiagą nuo 2 min., dėkojame skaitytojui Karoliui). 15min.lt skaitytojai nuogąstavo, kad cirko artistas žuvo, tik apie tai niekas nekalba. Jų neįtikino ir cirko darbuotojo patikinimas po pasirodymo – „he is fine“ („jam viskas gerai“).

VIDEO: Nelaimė cirko pasirodymo metu

Susižeidęs vyras buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

„Jausmelis tikrai nekoks. Panašu, kad darbų sauga cirke nėra aukščiausio lygio. Nebuvo jokio pasaugojimo. Vyras, atlikęs pratimą ant lygiagretės dideliame aukštyje, sliuogė galva žemyn, bet nesustojo ir tvojosi į žemę. Po to, kai tą vyrą išnešė, kitus artistus jau pradėjo saugoti“, – pasakojo žiūrovas Jurgis, paskambinęs į redakciją.

Jausmelis tikrai nekoks. Panašu, kad darbų sauga cirke nėra aukščiausio lygio.

15min.lt kreipėsi komentarų į cirko „Mama Afrika“ atstovybę, bet atsakymo dar negavo.

Tačiau situaciją pakomentavo Milda Dambrauskienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Viešosios komunikacijos tarnybos vadovė. Ji patvirtino informaciją, kad artistas liko gyvas.

„Cirko artistas, apie kurį klausiate, tikrai buvo atvežtas į Kauno klinikas. Atlikus tyrimus ir suteikus pagalbą, jis išleistas ambulatoriniam gydymui“, – informuoja klinikų atstovė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min